Perşembe, Haziran 13, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Whatsappta Silinen Mesajları Görme Uygulaması

Whatsappta Silinen Mesajları Görme Uygulaması Nedir? Whatsapp’ta bilindiği gibi gönderilen mesajları hem kendinden hem de herkesten silme özelliği bulunmaktadır. Ancak kişi silmeden bildirim gittiğinde mesaj okunabiliyor. Ancak bildirimi görmediyseniz ve mesaj silindiyse bu mesajı görememeniz normal. Peki bunu görmenin bir yolu var mı?


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; 0312 Nerenin Kodu


Whatsappta Silinen Mesajları Görme Uygulaması

Silinen Mesajları Görme Uygulaması, Oldukça İlgi Çekici bir konu olduğu kesin. Bazen arkadaşımız, sevgilimiz, ailemiz veya herhangi biri yazı yazıp silebiliyor. Sorduğumuzda da yanlışlıkla gönderdim diyor. Meraklı arkadaşlarımız aynı benim gibi bunun nasıl yapılması gerektiğini öğrenmek istiyor. Whatsapp Silinen Mesajları Görme Uygulaması sayesinde artık tüm mesajları kolaylıkla görebileceksiniz.

Bazen, silinen mesajları o kadar merak ediyorum ki bunu dile getiremiyorum. Eğer sizde benim gibi bu mesajları nasıl görebileceğinizi merak ediyorsanız okumaya devam ediniz.

Whatsapp Silinen Mesajları Görme Uygulaması

Whatsapp silinen mesajları görme uygulaması sayesinde artık silinen mesajlar okunabiliyor. Ancak uygulama yerine farklı bir yöntem de uygulanmaktadır. Silinen mesajları görmek için Whatsapp’ı telefondan silip tekrar yükleyebilirsiniz. Yükledikten sonra mesajlar kısmına girdiğinizde silinen mesajlar karşınıza çıkacaktır.

Whatsapp Silinen Mesajları Görme Uygulaması
Whatsapp Silinen Mesajları Görme Uygulaması

Whatsapp Silinen Mesajı Görme Uygulaması

Whatsapp’ta silinen mesajları farklı yazılımlar sayesinde de görebilirsiniz. Whatsapp silinen mesajları görme uygulaması WhatsRemoved+ olarak bilinmektedir. Hem iOs hem de Android kullanıcıları için indirilebilen bu uygulama sayesinde karşı tarafın sildiği mesajları okuyabilirsiniz. Bu uygulamada reklamlar olduğu için premium’a yükseltme şansınız vardır.

Telefonunuza bu uygulamayı indirdikten sonra kullanım için hüküm ve koşulları kabul edin. Bildirim erişimlerine izin verdikten sonra uygulamadan Whatsapp’ı seçin. Mesaj silindiği zaman telefonunuza bildirim gelecektir. Silinen mesajı görmek için bildirimi açın ve ‘ALGILANDI’ sekmesine gidin. Burada silinmiş mesajlar görüntülenecektir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Whatsappta Silinen Mesajları Görme Uygulaması sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; İnfluencer Nasıl Okunur


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER