Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Wild rift 3.2 yama notları (LOL) Yeni Wild Rift Şampiyonları

Wild rift 3.2 yama notları nelerdir? League of Legends’a üç yeni Wild Rift şampiyonu geliyor: Wild Rift yaması 3.2, veri madencileri tarafından sızdırıldı. Yaklaşan büyük güncellemede çıkacağına inanılan şampiyonlar Pike, Ike ve Nautilus. Bu piyasaya sürülmeye hazır şampiyonların ipuçları, çeşitli Wild Rift yama önizlemelerinde ve uygulamanın kendisinden veri madenciliği yapılmış dosyalarda bulundu. Riot Games, Wild Rift’teki üç yeni şampiyonun yayınlandığını henüz doğrulamadı. Ancak, Wild Rift Patch 3.2 güncellemesi yaklaşırken, geliştirici kısa süre önce bir hayran yayınladı.

  • Bize göre Şampiyonlar Pyke, Ekko ve Nautilus yakında Wild Rift yama 3.2 güncellemesine gelebilir.
  • Bu kahraman sürümlerinin ipuçları, çeşitli Wild Rift yama önizlemelerinde ve uygulamanın kendisinden veri madenciliği yapılmış dosyalarda bulunur.
  • Websesi, Ekko ve Pyke’ın bir sonraki yama güncellemesinde yayınlanacağından “% 95 emin” olsa da. Nautilus’un Wild Rift yama 3.2’ye geleceğinden pek emin değil.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Wild Rift İsim Değiştirme


Yakında üç yeni Wild Rift şampiyonu gelebilir

Veri madencisine göre, yemek, birçok ipucu ve veri madenciliği belgeleri, Destek Şampiyonu Pyke. Büyücü Şampiyonu Ekko ve Tank Şampiyonu Nautilus’un çıkışını işaret etti.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LoL Wild Rift için Telefon


Wild rift 3.2 yama notları

Websesi, Ekko ve Pyke’ın Wild Rift 3.2 yamasında yayınlanacağından “%95 emin” olsa da. Nautilus’un iki kahramandan birinin yanında görünüp görünmeyeceğini hala bilmiyor. Riot Games henüz bu şampiyon sürümlerini doğrulamadı, bu yüzden tüm bilgileri bir tuz tuzu ile almalıyız. Hayranların yaklaşan büyük güncellemenin resmi yama önizlemesini beklemesi gerekecek.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Wild rift 3.2 yama notları sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Mobile Wild Rift Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LoL Wild Rift Akshan


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER