Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Wild Rift 3 Sezon Battle Pass: Çıkış Tarihi Ne Zaman Ve Tüm Özellikleri

Wild Rift 3 Sezon Battle Pass sistemi, görevleri ve taha bir çok özellikleri ile geliyor. Wild Rift 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak? sorunuza bu makalede yer edindirdik. Konu ila alakalı tüm bilgileri burada sizler için derledik. Wild Rift 3. Sezonu tamamlayarak ve sizi oyun içi hediyelerle ödüllendirerek mobil MOBA’nız için etkileşime devam etmenin harika bir yoludur.

wild rift 3 sezon battle pass cikis tarihi ne zaman ve tum ozellikleri 2

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL Wild Rift 2.4 Yaması


Wild Rift hala nispeten yeni bir oyun olduğundan, Wild Pass sistemi Riot Games’in diğer oyunlarındaki (yani Runeterra ve Valorant efsaneleri) kadar karmaşık görünmeyebilir. İşte Wild Rift 3. Sezon Çıkış Tarihi sizler için aktarıyoruz.

Wild Rift 3 Sezon Battle Pass

Ancak, sadece Wild Rift ile oyuncular, Blue Mote, poro jetonları, jetonlar ve Wild Rift’in bu sezon vermeye hazır olduğu şampiyon görünümü gibi nihai ödülü alma fırsatına sahipler. Wild Rift’in yaklaşmakta olan 3. sezonuyla birlikte, tüm dünyadaki oyuncular ne zaman çıkacağını, Wild Pass’i, yeni sezonun getireceği ödül türlerini ve tamamlamaları beklenen görev türlerini merak ediyor.

Wild Rift Season 3 Battle Pass hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey İşte yaklaşan Wild Pass hakkında bazı gerçekler ve spekülasyonlar, çünkü Riot henüz topluluğa Sezon 3 hakkında daha fazla bilgi sağlamadı:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LoL Wild Rift Singed Guide


Wild Rift 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak ve Çıkış Tarihi Nedir?

Wild Rift 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak ve Çıkış Tarihi Nedir?, 28 Temmuz’da Yama 2.4 ile birlikte piyasaya sürülecek. Sistem Wild Rift’te ilk kez kalıcı bir özellik olacağı için yeni sezonun geçişi önceki sezondan biraz farklı olacak ve sezon geçişleri arasında sıfır kesinti olacak. Ancak ödüller ve görevler her sezon sıfırlanacak. 2. Geçiş fiyatı Sezon 2’de olduğu gibi, Wild Rift’in Sezon 3 için geçiş fiyatının değişmemesi bekleniyor.

Oyuncuların normal geçiş için 590 Wild çekirdeği ve Elite sürümü için 990 Wild çekirdeği ödemesi gerekir. Elite Wild Pass satın alan oyuncular otomatik olarak 5 seviyenin ve özel Elite görevlerinin kilidini açacak.

Wild Rift 3 Sezon Battle Pass
Wild Rift 3 Sezon Battle Pass

Bonus Görevleri Wild Rift 3. Sezon Özellikleri:

Temel geçiş görevi, öldürme sayısına, K/D/A düellosuna, belirli sayıda muhafız yerleştirmeye vb. odaklanarak çok basit olacaktır. Ancak, bu normal görevlere ek olarak, tüm Wild Pass aşamalarını bir hafta içinde tamamlayabilenler, daha iyi ödüller için özel bir bonus görevin kilidini açma fırsatına sahip olacaklar. Wild Rift’in üçüncü sezonu, yeni Wild Pass’tan 2 gün önce 26 Temmuz’da yayınlanacak.

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere Wild Rift 3. Sezon Özellikleri hakkında henüz topluluğa bir duyuru sağlanmadı. Bu sebep ile bu konu hakkında bilgileri toplar toplamaz makalemizi güncelleyeceğiz. Bu tarz haberlerden bir haber olmamak için Web adresimizi yer ilimlerinize kayıt edebilirsiniz. Ve en son güncellemelerden ilk sizlerin haberleri olur.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Wild Rift 3 Sezon Battle Pass sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Mobile Wild Rift Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LoL Wild Rift Akshan Guide


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER