Wild Rift Dereceli Sistemi – Sıralama Nasıl Çalışır

League of Legends: Wild Rift'in sıralama sistemi hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Wild Rift Dereceli Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır? League of Legends: Wild Rift’in rastgele oynanışı eğlencelidir, ancak birçok oyuncu diğer oyuncularla nasıl karşılaştırıldıklarını görmek için rekabet avantajı arıyor. Bu yüzden isyan! Wild Rift’in sıralama sistemini geliştirmek için adımlar atıyor. Ama kendinizin önüne geçmeyin. İlk oyununuzla ilk adımlarınızı atmadan önce bilmeniz gereken birkaç şey var.

Her seviyeyi, bu seviyelerde nasıl ilerleyeceğinizi ve bu seviyeyi yöneten farklı kuralları anlamanız gerekecek. Bir oyunu almak ve oynamak kolaydır, ancak yalnızca en iyiler meydan okuyucunun zirvesine ulaşabilir. Neyse ki, burada Wild Rift’in sıralama sistemini ayrıntılı olarak inceleyeceksiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Wild rift sezon ne zaman bitiyor


Wild Rift Rütbeleri

Wild Rift Rütbeleri
Wild Rift Rütbeleri

Wild Rift’in sıralama sistemi, konuyu ilk açtığımızdan beri bazı büyük değişikliklerden geçti. Yani, uzun zamandır beklenen karakterlerin yasaklanması ve birçok oyuncunun rekabet gücünü gölgede bırakan tanıtım dizilerinin iptali. Bu yüzden bugün Wild Rift sıralama sisteminin iç işleyişine ve nasıl çalışacağına yeni bir bakış atıyoruz. Toplamda on Wild Rift rütbesi var ve dereceli yarışmalara katılarak tırmanışınıza başlayabilirsiniz. Önceden, herhangi bir oyuncu seviye 10’a ulaştıktan sonra dereceli bir maça katılabiliyordu.

Bununla birlikte, 3. Sezonda geliştiriciler, sıralı bir seriye başlamadan önce oyuncuların 16 Efsaneye sahip olmasını şart koşuyor. Bu belki de oyuncuların şu anda karşılaşabilecekleri olası karakter yasaklarını açıklamak içindir, bunu daha sonra tartışacağız. İşte Wild Rift kademe kademelerinin tam listesi:

SıralamaRütbe
1Demir
2Bronze
3Silver
4Gold
5Platinum
6Emerald
7Diamond
8Master
9Grand Master
10Challenger
Wild Rift Rütbeleri

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Wild Rift RP Fiyatları


Wild Rift Dereceli Sistemi Ödülleri

Her sezon, oyunculara son veya mevcut sıralamalarına göre yeni ödüller verilecek. Sezon ilerledikçe, konumunuzu göstermek için simgenizin ve yükleme ekranınızın çevresinde bir kenarlık belirecektir.

Mevcut ödüller için sayfalarını kontrol etmeniz gerekecek, ancak en az bir dereceli oyun oynadıysanız, katılma jetonunuz garanti edilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Wild Rift Dereceli Sistemi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Mobile Wild Rift Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Wild Rift İsim Değiştirme


Bu içeriğe oy verin!