Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Wild Rift Samira Ne Zaman Gelecek, Çıkış Tarihi

Wild Rift Samira Ne Zaman Gelecek? Riot Games kısa süre önce League of Legends: Wild Rift yama 3.3 güncellemesinin önizlemesini yaptı. Yaklaşan güncellemeler arasında oynanış ince ayarları, yeni içerik ve yeni kahramanlar yer alıyor. Bu yeni şampiyonlardan biri de Wild Rift Samira. Şimdi soru şu: Wild Rift Samira’nın çıkış tarihi ne zaman? Daha önce, veri madenci bir hafta önce Wild Rift Sion’un diğer 3 şampiyonla birlikte görüneceğini duyurdu. Şimdi, sızıntının gerçek olduğu doğrulandı. Wild Rift Patch 3.3 Açıklama: Samira, Sion ve Kassadin yayınlandı, Efsanevi sıra, daha fazla bilgi burada.

Wild Rift yaması 3.3 yakında geliyor. Üç yeni kahraman, Legendary Queue’nun tanıtımı ve yepyeni bir Wild Pass içeriği mevcut. Yeni içerik için uzun süren bekleyiş sonunda sona erdi. Yama notları burada. Wild Rift’in tipik güncelleme programı, Uluslararası Sembol Şampiyonası nedeniyle önemli ölçüde ertelendi. Tam bir yama biraz uzakta olsa da, bir ton içerik geliyor ve beklemeye değer.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Wild Rift Meta Şampiyonları


Wild Rift Samira Ne Zaman Gelecek

Ona aşina olmayanlar için, Wild Rift Samira iki koridorda ustalaşmış bir nişancıdır. Pasif Daredevil dürtüsü, diğer kahramanlara yaklaşmasını sağlar. Yeterince yaklaştıklarında, tabancayı kısa menzilli bir bıçak saldırısıyla değiştirirler ve bu da ilave hasar verir. Hareketsiz bir düşmana saldırdığında menzile girer. Havadalarsa, onları birkaç saniye daha sersemletir. Samira’nın ilk yeteneği olan Flair, bir atış yapar. Önde bir düşman varsa, bir koniye dönüşecektir. İkinci yeteneği olan Blade Spin, çevresinde temas eden tüm mermileri yok eden bir alan yaratır. Bu yetenek, kalabalık kontrolü için iyi çalışır.

Wild Rift Samira Ne Zaman Gelecek
Wild Rift Samira Ne Zaman Gelecek

Samira’nın üçüncü yeteneği, düşman kahramanlara veya yapılara atılarak yoluna çıkan her şeyi keser. Sprint yaparken diğer yetenekler de kullanılabilir. Samira’nın nihai yeteneği Cehennem Tetikleyicisidir. Bu yeteneğin bekleme süresi olmamasına rağmen, kullanmak için S Seviye bir stil gerektirir. Bu tarz, farklı yetenek ve saldırılara sahip kahramanlara hasar vererek birikebilir.

Samira ayrıca düşmanlara 1 altın fırlatan özel bir ifadeye sahiptir. Wild Rift Samira’nın başlangıçta League of Legends: Wild Rift yama 3.3 güncellemesinin düştüğü 13 Temmuz’da piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Görünüşe göre Samira 3.3 yaması sırasında gelecek.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Wild Rift Samira Ne Zaman Gelecek sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Mobile Wild Rift Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Wild Rift Kassadin Ne Zaman Gelecek


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER