Wild Rift Warwick Ne Zaman Gelecek (Gwen, Yone ve Vex)

Wild Rift Warwick Ne Zaman Gelecek? Gwen, Yone, Warwick ve Vex, 3.4 Yaması’ndaki dört yeni Wild Rift şampiyonu. Haydi onlara ve yeteneklerine bir göz atalım! Yama 3.4, Power Spike, 15 Eylül 2022’de Wild Rift’e gelecek yeni bir yamadır. İçinde Riot, öğeleri ve büyüleri etkileyen bir dizi yepyeni değişikliği duyurdu, yeni görünümler tanıttı.

Wild Rift Warwick Ne Zaman Gelecek
Wild Rift Warwick Ne Zaman Gelecek

Yeni Sezon 7 Wild Pass ekledi ve yeni bir Wild Pass Emporium mağazası tanıttı. Ancak her Wild Rift oyuncusunun heyecan duyduğu şeylerden biri de yeni kahramanlar. Yama 3.4‘ün bir önizlemesinde Riot, yama yayınlandığında oyuna dört yeni kahramanın ekleneceğini belirtti: Gwen, Yone, Warwick ve Vex.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Wild Rift Doğrulama Hatası


Wild Rift Warwick Ne Zaman Gelecek

Wild Rift Warwick Ne Zaman Çıkacak
Wild Rift Warwick Ne Zaman Çıkacak

Warwick, Yama 3.4’te Wild Rift Warwick Ne Zaman Gelecek? Wild Rift’e eklenen yeni bir kahramandır. League of Legends’taki geçmişi, Wild Rift’te başarılı bir ormancı olma potansiyeline sahip olduğunu gösteriyor. Warwick’in yetenekleri sadece bunu onaylıyor gibi görünüyor. Çünkü yetenekleri haritada hızlı hareket etmesine, düşman kahramanlarını kolaylıkla takip etmesine ve ona karşı çıkan herkesi çarpmasına izin veriyor. İşte Warwick’in Wild Rift’teki yeteneklerine derinlemesine bir bakış:

  • Ebedi Açlık (Pasif): Vuruş başına artan büyü hasarı verir ve sağlığı düşükse Warwick’i bir miktar iyileştirir.
  • Jaws of the Beast (İlk yetenek): Warwick, maksimum sağlığının belirli bir yüzdesini büyü hasarı olarak vermek için bir rakibe saldırır. Şarj etme özelliğini basılı tutabilirsiniz. Bir düşmanın arkasına atlamak, hareketlerini takip etmek ve hasar vermek için onu bırakın.
  • Kan Avı (İkinci yetenek): Kan Avı, pasif olarak. Canı düşük rakip şampiyonları işaretler ve Warwick’e onlara doğru hareket ederse ilave hareket hızı. Onlara saldırırken ilave saldırı hızı verir. En yakındaki rakip şampiyonu işaretlemek ve onlara giden kısa yolu vurgulamak için Kan avını etkinleştirin
  • Primal Howl (Üçüncü yetenek): Hasar azaltma kazanmak için bu yeteneği bir kez kullanın. Yakındaki düşmanlardan korkmak ve yavaşlatmak için bu yeteneği yeniden kullanın.
  • Sonsuz Zorlama (Ultimate): Warwick’in bir düşmanla çarpışmak ve hareketlerini kesmek için ileri sıçrayacağı Skillshot. Ultimate’ın kısa kanal süresi boyunca, düşman bastırılır ve açığa çıkar ve Warwick onlara büyük miktarda büyü hasarı verir. Ayrıca verilen hasarın bir yüzdesi kadar iyileşir. Sonsuz Zorlama, nakavtlar, polimorflar ve sersemletmeler gibi sert kitle kontrolü ile sona erdirilebilir.

Wild Rift Warwick Ne Zaman Çıkacak? Warwick , 11 Kasım 2022’de Wild Rift’te mevcut olacak .

Gwen, Yone ve Vex Ne Zaman Gelecek

Vex , 10 Ekim 2022’de Wild Rift’te mevcut olacak.

Yone , 22 Eylül 2022’de Wild Rift’te mevcut olacak.

Gwen , 5 Eylül 2022’de Wild Rift’te mevcut olacak.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Wild Rift Warwick Ne Zaman Gelecek sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Mobile Wild Rift Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Wild Rift İsim Değiştirme


Bu içeriğe oy verin!