Wild Rift Yone Ne Zaman Gelecek (Yone ve Gwen yeni şampiyonlar)

Gwen, Yone, Warwick ve Vex yolda

Wild Rift Yone ve Gwen Ne Zaman Gelecek? Wild Rift, bir sonraki yamada LoL’ün en keskin kahramanlarından bazılarını ekliyor. Wild Rift, League of Legends’ın ana kadrosundan dört şampiyonun yanı sıra yaklaşmakta olan Power Spike yamasında birçok ilginç değişiklik alacak. Pazartesi günü Riot, 15 Eylül’de mobil oyunlara gelen en büyük değişikliklerden bazılarını vurgulayan 3.4 yamasının bir önizlemesini paylaştı. İlk olarak, Gwen oynayacak. Kutsal Terzi, Gölge Adalar’ın büyüsü tarafından hayata geçirilen bir oyuncak bebektir. Dev spektral makasıyla rekabeti tek şeritte kesiyor. Gwen, savaşta dans eden bir AP avcısı ve Wild Rift’e gelen ilk yeni kahraman olacak. Yone, Yasuo’nun erkek kardeşiydi; Yasuo, trajik bir yanlış anlaşılma yüzünden onu öldürdü. Yone’nin daha sonra ölümden dönmesi garip. Şimdi Ionia’da yaşayanlar ve ölüler arasında yürüyor ve Gwen’den sonra Wild Rift’e katılacak.

Şimdi Akıllarda Kalan bir kaç soru var onlarda şu şekilde.. Wild Rift Yone Ne Zaman? Wild Rift Gwen Ne Zaman Gelecek? Wild Rift Warwick Ne Zaman Gelecek? Wild Rift Vex Ne Zaman Gelecek?


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Wild Rift İsim Değiştirme


Wild Rift Yone Ne Zaman Gelecek

Zaun’dan korkunç kurt adam ormancı Warwick oyuna eklenen üçüncü oldu ve onu Vex izledi. Vex, Sentinel of Light etkinliğinde Shadow Isles yordle ve Gwen’i oynadı – ama sonra kendi işini yapması için Viego’dan ayrıldı. Riot ayrıca bazı rün değişiklikleri ve iki yeni hızlandırma başlangıç ​​öğesi de dahil olmak üzere. Güçlendirmeye yardımcı olmak için yeni meta oyun değişiklikleri yayınladı. Bu iki yeni güçlü öğe, Rift Maker ve Cosmic Drive, AP şampiyonlarına daha fazla oyun sonu seçeneği sunmaya odaklanıyor. Oyuncular ayrıca Howling Abyss’te deneysel bir 1v1 oyun modunu deneyebilir. Dereceli katmanları değiştirebilir ve oyuncuların ödülleri doğrusal bir yol boyunca toplamak yerine seçmelerini sağlayan yeni bir Wild Pass’i deneyebilir.

Wild Rift Gwen, Yone, Warwick ve Vex Ne Zaman Gelecek

Wild Rift Yone Ne Zaman Gelecek
Wild Rift Yone Ne Zaman Gelecek

Resmi Wild Rift Kore YouTube kanalı göz önüne alındığında, Yone ve Gwen’in bu noktada oyunda olmaları neredeyse garanti. Bir Benzeri Veri madencileri ayrıca ses dosyalarında Warwick’in W SFX’ini buldular, bu nedenle Warwick’in yakında mobil oyunda olma ihtimali yüksek. Vex’teki veri madencileri, oyun verilerinde Champion’s Wild Rift becerisinin görüntülerini buldu ve Şampiyonun evrimine ve sonunda serbest bırakılmasına işaret etti. Döngüden çıkan kahramanlar için çok fazla kanıt yok – esasen, çeşitli farklı düzenlerde çalışabilirler. Yone ve Gwen’in 3.4 yamasında yayınlanması, en doğrudan desteklenen teori gibi görünüyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Wild Rift Yone Ne Zaman sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Mobile Wild Rift Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LoL Wild Rift için Telefon