Pazartesi, Şubat 26, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Wix mi WordPress mi

Wix mi WordPress mi Wix, WordPress? Mueller, içerik sorunlarını çözmeyi söylüyor Google’ın John Mueller tarafından ortaya atılan içerik sorunları, küçük işletmeler için önemlidir çünkü yerel SEO WordPress ve Wix tartışmasını çözebilirler.

Wix mi WordPress mi
Wix mi WordPress mi

Birisi, WordPress’e kıyasla yerel aramalardaki sıralamasını test etmek için bir Wix web sitesi oluşturmayı planladığını tweetledi. John Mueller, teknolojiyle ilgilenen platformların küçük işletme sahipleri için çok uygun olduğunu vurgulayan bir dizi yararlı öneride bulundu.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: WordPress korsan temalar


Wix mi WordPress mi

Bir Wordpres Kullanıcısının Tweeti ;

“Bir @Wix web sitesi kuracağım ve yerel şehrimde (burada) #SEO ile ilgili hizmetleri sıralayıp sıralayamayacağıma (burada) bakacağım – sadece işe yarayıp yaramadığını görmek için. En iyi uygulamalar / önlemler alınacak. Haha, durum nedir?”

Tabiki de Test yanıltıcı olabilir

Wix mi WordPress mi SEO testleri ile ilgili bir şey, açıklanması gerektiğidir. Diğer bir deyişle, sonucun anlamı her zaman bilinmemektedir, çünkü sonuç yalnızca Google’a ne olduğunun bir tahminidir.

Google’ın web sitelerini nasıl sıraladığını tam olarak anlamadan, elde edilen sonuçlar, sonuçları yorumlayan kişilerin anlayışıyla kesin olarak sınırlandırılır. Veriler nesneldir. Bu verilerin yorumlanması özneldir.

“Bir test sitesini test olarak kullanmak zor olabilir. Gerçek siteyle aynı çabayı gerektirir.”

Orijinal tweet için zorluk, Wix ve WordPress. Küçük işletmeler için hangi platform en iyisidir?

Küçük işletmeler için WordPress mi?

WordPress, yayıncıların içerik ve koda odaklanmalarını azaltmalarına izin veren bir platform olma yolunda yavaş yavaş çalışıyor.

Geliştirilmekte olan Gutenberg yayın teknolojisi, kodlama yapmayan yayıncılar düşünülerek tasarlanmıştır.

Ancak, Gutenberg hala geliştirme aşamasındadır. Tam site düzenleme (FSE) işlevinin Haziran 2021’de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Gutenberg (Gutenberg) Haziran ayında piyasaya sürülecek, bu sözde minimum gerçek zamanlı ürün (MVP). MVP, tüm yararlı işlevlere sahip ancak henüz tam bir durumda olmayan bir sürümdür.

Farklı WordPress Gutenberg özelliklerinin geliştirilmesi, farklı projeler üzerinde çalışan farklı gruplar arasında dağılmıştır.

WordPress’ten Mesaj War;

“Her projenin bir araya getirilmesi FSE için minimum uygulanabilir ürün (MVP) vizyonu oluşturabilir. Birlikte, blokların kullanımına izin veren bir mimari ve temanın tamamını ifade etmek için temayı özelleştirebilen bir düzenleyicinin ana hatlarını çiziyorlar. MVP, herhangi bir kodlama bilgisi olmadan sadece blokları kullanarak “Yirmi Bir Yirmi Bir” temasının bir sürümünü oluşturabilmelidir. “

Açıkçası, WordPress ezber bozan bir çözüm değildir. Küçük işletme sahipleri, yapılandırılmış verileri, barındırmayı, eklentileri ve temaları içerecek şekilde WordPress yazılımını güncellemeyi düşünmelidir.


Ayrıca şu haberimizi de Okuyunuz: WordPress 5.6.1 Hataları


Wix yönetim teknolojisi

Öte yandan, Wix, yerel işletmeler için İnternet oluşturmanın zararlarını azaltmayı hedefliyor. SEX topluluğundaki Wix irtibat görevlisi Mordy Oberstein’a (@MordyOberstein), Wix’in neden küçük işletmeler için çok uygun olduğunu sordum.

“ Wix, web sitesi sahiplerimizin iş yapmaya ve çevrimiçi işlerini genişletmeye odaklanabilmeleri için kullanıcılara uygun varsayılan değerleri sağlamak için çok çalışmaktadır. Bu, aynı URL için birden fazla spesifikasyona izin vermekten, görüntüleri (uygun olduğu yerlerde) otomatik olarak WebP’ye dönüştürmekten, çeşitli sayfa türleri için hazır işaretleme sağlamaya kadar herhangi bir biçimde olabilir. İkincisi mükemmel bir örnek. “

Aklını Yeni fikirlere açık tut

Her şeye açık olmak önemlidir. WordPress hakkında pek çok öneri var. Bu, çevrimiçi bir imaj oluşturmak için en iyi seçimdir.

Herhangi bir çevrimiçi işi gerçeğe dönüştürebilecek büyük bir ücretli ve ücretsiz seçenekler ekosistemine sahiptir. Öte yandan, Wix, küçük işletmeleri bir web sitesi oluşturmak yerine iş yapmaya odaklanmaları için serbest bırakabilir. Tercih Senin.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Wix mi WordPress mi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer WordPress Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: WordPress Gutenberg


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER