Wix’in Wordpres Reklamı

Wix'in Wordpres Reklamı
Wix'in Wordpres Reklamı

Wix’in Wordpres Reklamı, WordPress’e Wix olumsuz reklam tepkisi WordPress için Wix Reklamı Negatif saldırı reklamları, arama motoru pazarlamacılığı topluluğunda henüz onaylanmadı.

Wix'in Wordpres Reklamı
Wix’in Wordpres Reklamı

WordPress’e saldıran olumsuz Wix reklamları, İnternette güçlü Wix karşıtı yanıtlar oluşturdu. Promosyon kampanyası kapsamında geliştiricilere ve online pazarlama influencer’larına gönderilen Bose promosyon kulaklıkları, alıcıların promosyon çabalarını olumsuz saldırılarla sorgulamasına engel olmadı.

Etkinlik, WordPress topluluğundaki hiç kimsenin Wix’i takdir etmesini sağlamadı. Kampanya geri tepti ve birçok kişinin Wix’e olumsuz tepki vermesine neden oldu.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: WordPress Elementor Açığı


Wix Wordpres Reklamı

Doom’un güncelleme düğmesi-bunu hak ediyorsun Wix’in olumsuz etkinliği, bir zihinsel sağlık krizi bağlamında WordPress’i son derece olumsuz bir şekilde tasvir etmeye odaklanmış gibi görünüyor. Wix Wordpres Reklamı “Kıyamet Günü Güncellemesi” başlıklı video, WordPress’e yapılan tipik bir saldırıdır. Web geliştiricileri psikiyatrik konsültasyon alıyor. Alternatif metinler o kadar kötü ki, WordPress web geliştiricilerinin akıl hastalarının yardımına ihtiyaç duymasına neden oluyor.

Wix’in WordPresse Gönderme Yapan Reklamları

Pek çok insanın salgının akıl sağlığı krizinden muzdarip olduğu göz önüne alındığında, WordPress seçeneklerini akıl sağlığı sıkıntısı bağlamında tasvir etmek büyüleyici. Wordpres Reklamı bize şu soruyu sormamıza olan tanıyor, Peki Wix mi WordPress mi?

Kaiser Aile Vakfı’nın araştırmasına göre:

Pandemi sırasında, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki on yetişkinden yaklaşık dördü anksiyete veya depresyon semptomları bildirdi … Ocak 2019’dan Haziran 2019’a kadar, on yetişkinden birden fazlası bu semptomları bildirdi. …

Pandemi sırasında, anksiyete ve / veya depresyon belirtileri bildiren gençlerin (18-24 yaş) oranı ortalamanın (% 56) üzerindeydi. Tüm yetişkinlerle karşılaştırıldığında, gençlerin madde bağımlılığını (% 25’e karşı% 13) ve intihar düşüncelerini (% 26’ya karşı% 11) bildirme olasılığı daha yüksektir. “

Wordpres Wix Reklamı, WordPress’in duyarsız bir kişi olduğunu ve zihinsel sıkıntıya neden olduğunu gösteren komedi etkili psikiyatrik ziyaretleri saydı. Bir komedi ortamında reklamları kullanarak, bazı insanlar bunun zihinsel sağlıklarına yardımcı olmadığını düşünebilir, özellikle WordPress, göz yuvalarında dönen gözleri olan korkunç bir hasta olarak tasvir edildiğinden.

Wix Reklamlarının Görüntüsü

Üstelik bu, akıl sağlığı krizi nedeniyle sahnelenen birkaç reklamdan sadece biri.

YouTube’daki bazı yanıtlar onaylanmadığını ifade etti: “Şaşırtıcı bir şekilde, Wix bu tür içeriği utanç verici bir şekilde yayınlamayacak. Bunun iyi bir fikir olduğunu dünyada kim düşünüyor?” “Vay canına, ne kadar ileri gidebilirsin, burası namlunun altı” “Senden utanıyorum, Wix. Hizmetini kullanmayı hiç düşünmedim ve asla yapmayacağım.”

Twitter’da Reklam Uzmanlarının Yanıtları

Twitter’da yanıt benzerdi. Jon Henshaw (@henshaw), olumsuz reklam yöntemlerini onaylamadığını ifade ederek, bu şekilde yalnızca zayıf ürünlerin pazarlandığına işaret etti.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: WordPress Gutenberg 10.2


Wix Reklamı

Wix Reklamı tatsız olarak tanımlanıyor Kulaklıklı mikrofon seti tanıtımının galibi Shelly Fagin (@shellyfagin), Wix hakkında olumlu bilgi alma beklentisinin sadece olumsuz saldırılarla yüzleşmek olduğunu tweetledi, bu da tatsız.

Saygılı Rekabet ve Olumlu Kampanyalar

Değerli bir markanın işaretlerinden biri, müşteriler ve hatta müşteri olmayanlar tarafından şirkete sağlanan iyi niyettir. Reklamcılığa verilen yanıt evrensel olarak olumsuz olmasa da, çoğu yanıt öyledir. Birçok kişi Wix’in yaklaşımıyla ilgili hayal kırıklığını dile getirdi.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Wix’in Wordpres Reklamı Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer WordPress Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: WordPress HTTP’den HTTPS Dönüştürme


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.