Wolverine PS5 Ne Zaman Gelecek? Çıkış Tarihi Duyuruldu

Wolverine PS5 Ne Zaman Gelecek
Wolverine PS5 Ne Zaman Gelecek

Wolverine PS5 Ne Zaman Gelecek? PlayStation, için bu sezon bir çok oyun geliyor. Wolverine PS5 Çıkış Tarihi de Açıklandı. PlayStation Showcase’in bir parçası olarak Insomniac Games’ten PlayStation 5 için yeni bir Wolverine video oyunu geldi. Marvel’s Wolverine’i, Marvel’s Spider-Man ve Ratchet ve Clank: Rift işini duyurdu. Bu, geliştiricinin ilk Wolverine merkezli oyununa işaret ediyor. Ancak kesinlikle ilk Wolverine video oyunu değil.


Wolverine PS5 Ne Zaman Gelecek
Wolverine PS5 Ne Zaman Gelecek

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PS5 Spider Man 2 Çıkış Tarihi Ne Zaman Geliyor Duyuruldu


Wolverine PS5 Ne Zaman Gelecek?

Şu anda Insomniac Games’in yeni Wolverine video oyunu hakkında çok az şey biliniyor. PlayStation Showcase 2021’deki diğer bazı duyuruların zamanlaması dikkate alındığında, Wolverine video oyununun henüz piyasaya sürülmekten çok uzak olduğu varsayılabilir. Ancak PS5’e çıkacağı iyi biliniyor.

Wolverine PS5 Çıkış Tarihi Henüz Açıklanmadı. Herhangi bir Wolverine video oyununun geliştiricisi olarak Insomniac Games’ten daha güçlü bir takım hayal etmek zor görünüyor. Hem Marvel’s Spider-Man hem de Marvel’s Spider-Man: Miles Morales hem eleştirmenler tarafından hem de başka nedenlerle çok iyi karşılandı.

Özellikle aksiyona odaklanan modern bir Marvel oyunu yaratıyorsanız, Insomniac Games diğer geliştiricilerin aksine kesinlikle güvenli bir bahis gibi görünüyor. Duyuru aynı zamanda uzun yıllardır ilk Wolverine tabanlı video oyununa işaret ediyor.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: God of War Ragnarok PS5 Ne Zaman Çıkacak [Thor Hakkında Her şey]


Wolverine PS5 Çıkış Tarihi

Yaklaşan Marvel’s Midnight Suns gibi bazı video oyunu karakterleri içeriyor olsa da, karaktere odaklanan son dikkate değer video oyunu, aynı adlı filme dayanan 2009’un X-Men Origins: Wolverine’iydi. Film son derece kötü eleştiriler alırken, video oyununa verilen yanıt çok daha olumluydu.

Ancak X-Men film serisi bu noktada neredeyse durma noktasında ve buna yeni hiçbir Wolverine filmi eklenemez. Aksine, kendi karakterlerinizi yaratmak için çizgi romanlardan ve diğer yerlerden çeşitli karakter vuruşlarını ve yayları birleştiren yepyeni bir hikaye olacağı varsayılabilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Wolverine PS5? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Chivalry 2 Yeni Güncelleme Ve Yeni Mod Ne Zaman Gelecek