Wordle TR 13 Kasım 2022 Günün Kelimesi ve Cevabı

Wordle Türkçe TR Günün Kelimesi

Wordle TR günün kelimesi ve cevabı nedir? 13 Kasım 2022 Wordle Türkçe günün kelime ve cevabını siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz. Oldukça merak edilen bir soru ve heyecan verici cevap! Wordle Türkçe bugünkü kelimesi ile cevabını bu yazımızda bulacaksınız.

Wordle Nedir?

Wordle nedir? Bir kelime bulutunu özelleştirmemizi sağlayan benzersiz ve yaratıcı bir araçtır. Bize sanat eseri yaratmak için farklı şekiller, yazı tipleri ve metin renkleri seçme fırsatları sunar. Ayrıca, bir tür hediye veya resim yazısı oluşturmanın hızlı bir yolunu arıyorsanız, kullanımı çok basit ve kolaydır.

Wordle Nasıl Oynanır, Wordle Oyun Kuralları

Wordle oyununda sadece iki kural vardır. Bu iki kural dahilinde gizemli kelimeyi bulmak için kendinizi zorlamanız gerekecektir. Kelimeyi bulmak öyle o kadarda kolay değil fakat bulursanızda onun zevki, tadı ve size verdiği özgüveni tahmin edemezsiniz. Kurallar çok basit;

  • Wordle için tahmin sayısınız 6’dır. Yani 6 denemede bulmanız lazım.
  • Her tahmin 5 harfli doğru bir kelime olmalıdır.

Her tahminden sonra kutucukların renkleri tahmininizin yakınlığına göre değişeceğini fark edeceksiniz.

Wordle Türkçe Günün Kelimesi

Wordle TR Günün Kelimesi ve Cevabı (13 Kasım 2022)

Wordle 13 Kasım cevabı “YAĞCI” oldu. Wordle Türkçe cevap günün kelimesi “YAĞCI” dır.

13 Kasım dahil 271 günü geride bıraktık. Oyunun soru ve cevaplarını takip etmeye devam ediniz. Sitemizde artık kelimeler paylaşılmaya devam edilecektir.

Bu içeriğe oy verin!