Wordle Türkçe 21 Kasım 2022 Günün Kelimesi

Wordle Türkçe TR Günün Kelimesi

Wordle Türkçe günün kelimesi ve cevabı nedir? 21 Kasım 2022 Wordle Türkçe günün kelime ve cevabını siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşıyoruz. Oldukça merak edilen bir soru ve heyecan verici cevap! Wordle Türkçe bugünkü kelimesi ile cevabını bu yazımızda bulacaksınız.

Wordle Nedir? Nasıl Oynanır?

Wordle nedir? Bir kelime bulutunu özelleştirmemizi sağlayan benzersiz ve yaratıcı bir araçtır. Bu şekilde, bize sanat eseri yaratmak için farklı şekiller, yazı tipleri ve metin renkleri seçme fırsatları sunar. Hediye ve resim yazısı oluşturmanın hızlı bir yolunu arıyorsanız, kullanımı çok basit ve kolaydır.

Wordle Günün Kelimesi Cevabı
6 Denemede Bulun!

Wordle Nasıl Oynanır, Wordle Oyun Kuralları

Wordle oyununda sadece iki kural vardır. Bu iki kural dahilinde gizemli kelimeyi bulmak için kendinizi zorlamanız gerekecektir. Kelimeyi bulmak öyle o kadarda kolay değil. Bulursanızda onun zevki, tadı ve size verdiği özgüveni tahmin edemezsiniz. Kurallar çok basit;

  • Wordle için tahmin sayısınız 6’dır. Yani 6 denemede bulmanız lazım.
  • Her tahmin 5 harfli doğru bir kelime olmalıdır.

Her tahmininizde kutucukların renkleri tahmininizin yakınlığına göre değişir. Bu şekilde, doğru tahmine yaklaşırsınız. Doğru tahmin ettiğinizde ise kutucuk yeşil rengini alır.

Wordle Türkçe Günün Kelimesi

Wordle Türkçe Günün Kelimesi (21 Kasım 2022)

Wordle Türkçe günün kelimesi 21 Kasım 2022 cevabı “NECİP” oldu. Bu nedenle günün kelimesi “NECİP” dır. Günlük cevaplarımıza devam ediyoruz. Her gün yeni kelime ve her gün cevaplarını sitemizden takip etmeye devam ediniz.

Wordle Dahisin Ekranı
Sonuç Ekranı

21 Kasım dahil 279 günü geride bıraktık. Oyunun soru ve cevaplarını takip etmeye devam ediniz. Sitemizde artık kelimeler paylaşılmaya devam edilecektir.

Wordle Yaratıcısı Kimdir? Çıkışı Nasıl Başladı?

Place ve The Button for Reddit sosyal deneylerinin tasarımcısı olan, programcı Josh Wardle tarafından geliştirilmiştir. Oyun web tabanlı bir kelime oyunudur. Oyunun ilk olarak piyasaya çıkış tarihi16 Mayıs 2018 tarihinde olmuştur. Fakat dilimizde ise sonradan oyun kullanıma açılmıştır. Aynı zamanda dünyada en yaygın “Bulmaca Oyunu” olarak öne çıkıyor. Web, Android ve IOS platformlarında oynanır.

Wordle oyna kendini kanıtla! Oyunun Türkçe versiyonu Ekim 2021’den beridir dilimizde oynanmaktadır. Son olarak Türkçe 7 harfli ise en zor olan bulmacalardan biridir. Ancak sorun yok, cevarlar bizden!

Bu nedenle, Türkçe günün kelimesi her gün yenilenerek cevapları en hızlı şekilde sitemizde yayınlanacaktır.