Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

WordPress.com site kurma Web Sitesi Geliştirme Sunuyor

WordPress.com site kurma Artık Web Sitesi Geliştirme Sunuyor. İşletmesi İnsanlar WordPress adında açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemi (CMS) geliştiren şirket olarak görüyor. Ancak WordPress, WordPress.org’da barındırılan yalnızca açık kaynaklı bir geliştirme topluluğu değildir.

WordPress.com site kurma
WordPress.com Artık Web Sitesi Geliştirme Sunuyor

Ayrıca, WordPress.com’da barındırılan ve web sitesi barındırma. Alan adı kaydı ve diğer ilgili hizmetleri sağlayan kar amacı güden bir web sitesi de vardır. WordPress.com işi, Automattic’in WordPress ile ilgili birçok işinin bir parçasıdır. Automattic tarafından işletilen kardeş siteler arasında WooCommerce, Gravatar, Jetpack ve Akismet bulunmaktadır.


Ayrıca şu Habeirmizi de Okuyunuz: Rogue Eklentisi


WordPress.com site kurma

Automattic’in sloganı:

“Yazılımı bedavaya yapmıyoruz, onu özgürlük için yapıyoruz.”

WordPress.com tarafından oluşturulmuştur

Hizmetin adı Built By WordPress.com .

Web Sitesi Yapı Planları

Built By WordPress.com sitesi, üç tür siteye odaklanan üç tür “web sitesi oluşturma planı” sunar.

  • Çevrimiçi mağazalar
  • Eğitim Siteleri
  • Profesyonel hizmetler

Ayrıca şu Habeirmizi de Okuyunuz: WordPress Tehditleri


WordPress yönetim paneli ve site düzenleme

Web Sitesi Nasıl Yapılır? Sorusu için Buna e-ticaret, çevrimiçi kurslar, eğitim siteleri ve profesyonel hizmet siteleri dahildir. Son kategori profesyonel hizmet web siteleri, yoga stüdyoları veya ulaşım şirketleri gibi yerel varlık web siteleri olabilir. Açılış sayfası, “Katılım Yöneticisinin” bir ilgili kişi olarak hareket eden web sitesi inşaat projesine atandığını gösterir. Web sitesinin maliyeti 4.900 ABD Dolarından başlıyor. Ancak, bu teklifin yalnızca sınırlı bir kapasiteyle sunulması garip.

WordPress.com site kurma
WordPress.com Artık Web Sitesi Geliştirme Sunuyor

Siteye göre:“4.900 ABD dolarından başlayan özel web siteleri, ancak bu yeni hizmeti başlattığımız için alan şu anda sınırlı.”

Web Geliştirme Topluluğu Yanıtları

WordPress Sitesine Olası Saldırıları Önlemek için Toplulukta ortaya çıkan önemli bir sorun, WordPress’in oluşturulmasına yardımcı olduğu web geliştirme topluluğunun algısıdır. WordPress geri gelip onlarla rekabet etmeye başladığında, kendi işini onlara karşı kullanmak gibiydi.

Bir kişi tweetledi:

Automattic’in iş modelinin değiştiğini görün. Geliştiriciler için bunun etkileyeceğini hissedin. WordPress wordpress [dot] com platformunu oluşturup projeyi yönetirken, bunu yapan ve ona pazarladıkları ve kazanç sağladıkları temsilciyi veren ücretsiz geliştirici topluluğu oldu. “

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. WordPress.com Web Sitesi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer WordPress Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca şu Habeirmizi de Okuyunuz: WordPress 5.7


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER