Perşembe, Mayıs 30, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Yellowstone 5. Sezon Çıkış Tarihi Ne Zaman (%100 Çıldıracaksınız)

Yellowstone 5 Sezon Çıkış Tarihi Ne Zaman? Yellowstone’un dördüncü sezonu duygusal bir notla sona erdi. John (Kevin Costner), Keith (Luke Grimes) ve Beth (Kelly Reilly) şiddetli bir milis saldırısından sağ çıktıktan sonra. Garrett (Will, Patton’ın gelmesi an meselesi) Komutanlıkta ortaya çıkar. Beth, tuzağın arkasındaki adamın Jamie’nin (Wes Bentley) biyolojik babası olduğunu öğrendiğinde, avukatı aracılığıyla intikam almaya karar verir. Jamie’yi öldürme sözünü tutmasa da onu köşeye sıkıştırdı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Our Father Netflix Çıkış Tarihi


Yellowstone 5. Sezon Ne Zaman

Yellowstone Park, Sezon 5 için resmi olarak yenilendi! Resmi bir prömiyer tarihi olmamakla birlikte, showrunner Taylor Sheridan, 2022 yazının sonlarında yayınlanacağını doğruladı. Yapımcılar ayrıca 5. sezonun çekimlerinin Mayıs ayında başlayacağını paylaştı. Yönetici yapımcı David Glasser, Paramount Network’ün Şubat ayında Yellowstone’da 5. Sezonu onaylamasından önce, 2022 sonbaharında geri dönecek olan dizi için çok heyecanlı. Ancak Broken Rock lideri Thomas Rainwater’ı oynayan aktör Gil Birmingham, E! Nisan ayındaki kaynaklar, oyuncunun “senaryoyu henüz almadığını” söyledi. Ancak Taylor, Variety’ye herhangi bir Yellowstone hayranını heyecanlandıracak sahne arkası bilgileri verdi.

Hatta dizinin çekimlerinin Mayıs ayında başlayacağını, bu sefer her zamanki 10 bölüm yerine 14 yeni bölümle başlayacağını söyledi. Ek olarak, Yellowstone Sezon 5’in Ağustos veya Eylül aylarında geri dönüşüyle ​​ilgili ayrıntıları doğruladı.

Yellowstone 5. Sezon Fragman

Yellowstone 5. Sezon Fragman

Çok üzgünüz Henüz resmi bir fragman yayınlanmadı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Moon knight 2. Sezon Ne Zaman


Yellowstone 5 Sezon Çıkış Tarihi

Yellowstone 5. sezonunun ikinci yarısı 2022’nin ikinci yarısında yayınlanacak diye planlanıyor. Yani 1 -2 ay içerisinde çıkış tarihi netleşecektir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Our Father Netflix Çıkış Tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Moon knight 6. Bölüm Çıkış Tarihi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER