Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Yemekteyiz Selin Taş kimdir? İnstagram hesabı (2023)

Yemekteyiz Selin Taş kimdir ve sosyal medya hesapları için bağlantı adresleri nelerdir? Hakkında bilmek istedikleriniz bu yazıda! “Yemekteyiz” programı, Türkiye’de yayınlanan bir yemek yarışması programıdır. Programda yarışmacılar birbirleriyle yemek yapma yarışına girerler ve her gün bir yarışmacı evinde diğer yarışmacılara yemek hazırlar. Yemekler puanlanır ve en yüksek puanı alan yarışmacı bir sonraki tur için seçilir. Programın amacı hem yemek yapmayı öğretmek hem de eğlendirmek için tasarlanmıştır.

Yemekteyiz Selin Taş kimdir?

TV 8 Ekranlarında bir yarışma programı olan Yemekteyiz’de tanınan bir yarışmacıdır. Selin Taş, programda Onur ile yapmış olduğu gergin konuşmalar ve atışmalar ile öne çıktı. Onur ile yapmış olduğu sürekli kavgalardan, tartışmalardan dolayı sürekli gündem oluyor. Sosyal medyada da bu ikilinin paylaşımlarına denk gelebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=4ZU2B9EGv6g&t=445s

Yemekteyiz Selin Taş instagram hesabı

Yemekteyiz programı ile ünlenen Selin Taş’ın Instagram hesabına aşağıdaki bağlantıdan ualaşabilrisiniz.

Bağlantı: https://www.instagram.com/selinin__mutfagii/

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER