Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

YouTube internete bağlı değilsiniz hatası [ PC + Mobil ] – Kesin Çözüm

YouTube internete bağlı değilsiniz hatası Nedir? Çözüm yolları nelerdir? Youtube Son zamanlarda almış olduğu hata sebebi ile kullanıcıların ulaşamadığını ve bundan dolayı şikayetlerini dile getirdiklerini öğrendik.

Bizler de sizler için araştırmalarımızın neticesinde hatanın nasıl Düzeltileceğini öğrendik. uygulama noktasında sizlere bilgileri paylaşmak istiyoruz.

İlk Olarak YouTube Platformu Dünya çapında En iyi Video izleme platformudur. Bu tarz hatalar kullanıcıların erişim sağlayamamasına sebebiyet verdiği için bizlerde elimizi taşın altına koyduk. ve sizin için internete bağlı değilsiniz hatasının çözümünü araştırdık. Çözümleri nelerdir? ve Nasıl Düzeltilir? öğrenmek istiyor iseniz yazımızı okumaya devam ediniz.

YouTube internete bağlı değilsiniz hatası
YouTube internete bağlı değilsiniz hatası

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Kız arkadaşını canlı yayında öldüren Youtuber


YouTube internete bağlı değilsiniz hatası

Kesim Çözüm Yöntemi [Bilgisayar + Mobil Sürüm için]

İlk önce kesin çözüm Yöntemi ile başlamak istiyorum. Youtube Hatası Düzelmediği Taktirde Diğer adımları uygulamayı devam ediniz. YouTube internete bağlı değilsiniz hatası Pc ve mobil üzerinde de çözümünü Sunacağız. Hemen Hemen Aynı adımları deneyeceksiniz değişen Pek fazla bir şey yok.

Mobil İçin ;

  1. Mobil Cihazınızda YouTube’yi Açamıyor iseniz, Telefonunuzun Ayarlar kısmına erişim sağlayın.
  2. Cihazınızda ki Uygulamalar veya Uygulama aygıt yöneticisine giriş yapın.
  3. YouTube’yi Silin ardından tekrar yükleyin. Telefonunuz da Youtube Yüklemesi Tamamlanana kadar bekleyin hiç bir işlem yapmayın. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra Telefonunuza Reset “Yeniden Başlatın” Atın Uygulama hala açılmıyor ise aşağıdaki mobil cihazlar için adımları okumaya devam edin.

Pc İçin ;

Bilgisayarınızda Youtube Hatası Alıyor iseniz ilk olarak Bilgisayarınız Gizli sekmeleri göster seçeneğinde herhangi bir uygulamanın açık olup olmadığını kontrol ediniz.

youtube internete bagli degilsiniz hatasi pc
  1. Ardından Chrome Eklentilerini kontrol ediniz. Aktif Olan eklentileri Bir Müddet Duraklatınız. Chrome Geçmişini ve tüm çerezleri temizleyiniz. YouTube’yi Yeni Gizli Sekme üzerinden açınız. Uygulama hala açılmıyor ise aşağıdaki Bilgisayar için adımları okumaya devam edin.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: YouTube Algoritması


YouTube internete bağlı değilsiniz Çözümü

Dünyanın en popüler video yayın sitelerinden biri olan YouTube, bazen kullanıcılar için küçük zorluklar yaşatmaktadır.

Bu yazıda YouTube internete bağlı değilsiniz, YouTube internete bağlı değilsiniz hatası Bilgisayar için çözümleri paylaşacağız. Bu tür bir sorunun tekrar oluşmamasını ve YouTube web sitesinin düzgün çalışmasını önlemek için bazı çözümler önereceğiz.

Bilgisayar için ; DNS Adresleri Yenileme ( Dns Adreslerini Nasıl Değiştirebilirim );

Bilgisayarınızın DNS adresleri problemi var ise, büyük olasılıkla yukarıdaki uyarıyı alırsınız. Bilgisayarınızdaki Ağ ve Paylaşım Merkezi ayarlarına giderek bağlı olduğunuz ağdaki DNS ayarlarınızı kontrol etmeniz gerekir. Ayarları 8.8.8.8” “ve 8.8.4.4” olarak düzenleyin.

Mobil için ; DNS Adresleri Yenileme ( Dns Adreslerini Nasıl Değiştirebilirim );

  • Wi-Fi bağlantı ayarlarını açın.
  • Bağlı olduğunuz internet bağlantısına basılı tutun.
  • Gelişmiş ayarları göster” seçeneğine dokunun.
  • IP ayarları bölümünden kullanmak istediğiniz DNS sunucularından birini ( Size Önerilen ) girerek değişikliği tamamlayın.

VPN Araçlarını Kapatın ( Pc + Mobil )

Bu tür hatalar, bilgisayarımızda kullandığımız VPN yazılımının, tamamen değiştiğinde bilgisayarımızın IP ve DNS ayarlarını farklı konumlara itmesi nedeniyle ortaya çıkabilir. VPN kullanmak birçok web sitesinde başarılıdır, ancak bazen internet bağlantı hataları alırsınız. Vpn’yi Silip YouTube web sitesinde tekrar oturum açmayı deneyebilirsiniz.

Son Olarak

Modemler, İnternet ağını bilgisayarlarımıza ve mobil cihazlarımıza genişleten ve doğal olarak yüksek hızlarda çalıştıran cihazlardır. Genel olarak, İnternet ağında bir sorun oluştuğunda, bu tür sorunların Modemi yeniden başlatarak çözülmesini bekleriz ve Sorunlar yukarıdaki gibi hatalara neden olur. Bulunan modemi sıfırlayarak hatanın çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. YouTube internete bağlı değilsiniz hatası Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Youtube Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Youtube Kanali Adimi Degistirdigimde Google Hesabima Ne olur


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER