Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Zeri bot lane kılavuzu: Nasıl Oynanır? Rün, İtem, Oyun stili

Zeri bot lane kılavuzu Derlendi. Zaun’un Spark Zeri’si, League of Legends’ta yayınlanan en son kahramandır. 2022 sezonunun ve ADC’nin ilk şampiyonu olacak. Lol Zeri alışılmadık bir şampiyondur ve şu anda PBE’de test edilebilir. Eşsiz forması ve ilginç oyun stili, birçok taraftarın ona aşık olmasını sağladı.

Ancak, bu yapının kesinlikle optimal olmadığını anlamak önemlidir. Bu, kit ile iyi çalıştığı için şu anda League of Legends test sunucusundaki en popüler sürümdür. Bu Makale Lol Zeri Rehberi Sunacaktır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lol 2022


League of Legends’ın yeni ADC Zeri için Bot Lane Rün, İtem, Oyun stili Kılavuzu

Daha önce de belirtildiği gibi, Zeri bir ADC’dir. Ancak oynaması biraz karışık. Bunun nedeni, Q ile çalışma şeklinin, onun üzerinde birden fazla yapı oluşturmasına izin vermesidir. Zeri’nin Q’sunun bir pasif modu ve bir aktif modu var. Q becerisinin pasif modu, temel olarak temel saldırısıdır.

Şuan Tr De Yayınlanmadığı için Brasil Versiyonunu İletmek istedik.

Bu yetenek büyü hasarına neden olur ve bir AP bonusu vardır. Başka bir deyişle, biri Q’yu arttırır ve aktif yeteneklerini kullanmazsa, Zeri AP hasar çıktısı rolünü tam olarak oynayabilir.

Ancak, Q’daki aktivasyon modu fiziksel hasara neden olur. Aktif mod, AD ile genişler ve bekleme süresi Zeri’nin temel saldırı zamanlayıcısına dayanır. Bu biraz karmaşık, ancak mesele şu ki, AD ve AP için oluşturulabilir. Ancak, iki tür projeyi karıştırmak da mümkündür.

Zeri Rün

Zeri Rün
Zeri Rün

Zeri esasen bir ADC şampiyonu olduğundan, gelişmenin en iyi yolu hücumdadır. sihirli ayakkabıları, botlara altın harcamak zorunda kalmamasını sağlar.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL Nasıl Oynanır


Zeri İtem

İşte burada işler biraz ilginçleşiyor. League of Legends’da Zeri, AP-AD veya saf AP ve AD olarak oluşturulabilir. İki gün önce yalnızca genel beta ortamında (PBE) piyasaya sürüldüğü için, en iyi özellikleri muhtemelen hala bilinmiyor. Bununla birlikte, aşağıdaki yapı PBE’de çalışıyor gibi görünüyor ve Q-yeteneği ile iyi bir Mükemmel bir pasif oluşturuyor oluşturuyor.

  • Üçlü Kuvvet
  • Nashor’un Dişi
  • Yenilmiş kralın kılıcı
  • Guinsoo’nun Hiddeti
  • hayalet dansçı
  • Ayakkabı (Büyü Nufüsu)
Zeri İtem
Zeri İtem

Bu, Zeri’nin League of Legends’daki hibrit versiyonudur. Oyuncuların Q’nun hem aktif hem de pasif yönlerini kullanmalarına yardımcı olacaktır. Oyuncu ayrıca tam AP veya AD kullanabilir, ancak bu yapı onun araç setini daha iyi kullanmasına izin verir.

Oyun stili

Son olarak, League of Legends oyun tarzı söz konusu olduğunda, Zerry büyük ölçüde harekete güveniyor. Bunun nedeni, Q’sunun üçüncü bir benzersiz yönü olmasıdır.

Hareket ettikçe pasif olarak enerji depolamaya devam eder. Bu pasif enerjiyle dolduğunda, bir sonraki normal saldırısı büyük hasar verir. Bu hasar açıkça onun eşyası ve seviyesi ile ilgilidir.

Yani Zeri’nin ana fikri, takım savaşlarında bile hareket etmeye devam etmektir. Buna ek olarak Zeri, E yeteneğini kullanarak arazi üzerinde zıplayabilir veya zıplayabilir.

Bu, Zeri’ye takım savaşlarında çok fazla özgürlük verdi ve aynı zamanda hareketini de aynı yönde tuttu. Genellikle Zeri, oyuncunun aktif olmasını gerektirir. Para toplamak veya hasar vermek için tek bir yerde durmakta iyi olan bir ADC türü değil. Sürekli hareketi ekmek ve tereyağıdır ve oyuncular bunu mümkün olduğunca kullanmalıdır.

Not: Makale yazarın kişisel görüşünü yansıtmaktadır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Zeri bot lane kılavuzu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL 12. Sezon Ne Zaman


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER