Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Zeri Kazanma Oranı Nedir? Zeri İle Nasıl Oynanır

Zeri Kazanma Oranı Nedir? Zeri, League of Legends’ta piyasaya sürüldükten sadece iki gün sonra, oyuncular onu tek başına sıraya sokmaya başladı bile. Ne yazık ki, Zeri’nin 17K oyunlardaki %39’luk galibiyet oranı, iyi oynamadıklarını gösteriyor. Zaunite Saldırı Hasarı Taşıma (ADC), herhangi bir yeni kahramanın en kötü erken kazanma oranlarından biriyle piyasaya çıkıyor. Şampiyonlar listesine eklenen en yeni şey, onu en iyi nasıl kullanacaklarını merak etmelerine neden oluyor.

Zeri Kazanma Oranı: %39 Kazanma Oranı
Zeri Kazanma Oranı

Bir ADC olarak Zeri, araç setinde bir beceri olan geleneksel otomatik saldırılara sahip olması bakımından benzersizdir. Düşük ilk kazanma oranı, oyuncu otomatik saldırılar hakkında düşünmeye ve oyun tarzını anlamaya çalıştığında anlamlıdır. Oyuncular, Zeri’nin hasar vermek ve alakalı kalabilmek için gerçekten bir veya iki nesneye vurması gerektiğini fark etmediler. Eşya seçimi de oldukça kafa karıştırıcı ve hibrit kiti, aynı anda büyü ve saldırı hasarı vermesine izin veriyor. Zeri Bot lane için oluşturulduğu için henüz oyuna adapte olamamış olabilir mi?

  • League of Legends oyuncuları, Zeri’yi dereceli oyunlarda oynamakta hızlı davrandılar.
  • Piyasaya sürülmesine sadece birkaç gün olmasına rağmen, Zeri’ye spam gönderdiler.
  • Ancak Zeri, şu anda 17K oyunlarında %39’luk bir kazanma oranına sahip oldu.
  • Bunun için herhangi bir yeni kahramanın en düşük kazanma oranlarından birine sahip.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Zeri Counterları


Zeri Kazanma Oranı Nedir?

Zeri ile Nasıl Oynanır

info 1: Zeri’nin pasif becerileri, kısa bir hareket hızı kazanmasına yardımcı olur; bu da, Lulu ve Janna gibi mana güçlendirmelerinin olduğu koridorlarda harika olduğu anlamına gelir. Ayrıca hasar verdiği kalkanın enerjisini emer ve kendini korur. Zeri Nasıl Oynanır?

info 2: İkincisi, Zeri, Alistar veya Leona gibi güçlü desteklerle iyi çalışır. Çünkü bunlar düşmanları tek bir yerde kilitleyebilir ve Zeri’nin beceri atışlı otomatik saldırılarını yapmasını kolaylaştırır. Rakipleriyle düello yaparken müttefiklerinden değer kazanacağı için Zerry’yi orta veya üst yerine botta kullanmak en iyisidir.

Zeri’de hangi rünler kullanılır

Zeri’nin piyasaya sürülmesinden bu yana oyuncular, hangilerinin işe yaradığını bulmak için kitlerinin etrafında farklı rünler deniyorlar.


Zeri Rün
Zeri Rün

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Riot iki aşamalı kimlik doğrulaması


Ölümcül Zaman:

Bu rün, oyuncunun saldırı hızını yığın başına maksimum 10 yığına kadar artırır. Tam yığını olan oyunculara 75 bonus saldırı menzili sağlar. Ölümcül Ritim, Q menzilini arttırdığı için Zeri’nin yeteneğiyle iyi çalışır. Ek olarak, Q’nun bekleme süresi de saldırı hızına bağlıdır, ancak kahraman saniyede 1,5 saldırıya ulaştığında sona erer. Birisi sınırın üzerinde daha fazla saldırı hızı alırsa, ekstra saldırı hızının %50’si ekstra AD’ye dönüştürülür. Bu rün kullanışlı olacak ve oyuncuların saldırı hızı öğelerine altın harcamadan oyunun başlarında saldırı hızını yükseltmelerine yardımcı olacak.

Aynı zamanda Zeri Ctleri keşfettiğinizde oyunlarda ki kazanma oranlarınızı yükseltebilirsiniz.

Fatih:

Rün, kahramana, otomatik saldırılar veya yetenekler yoluyla yardımcı olur. Oyunculara 12’ye kadar yığın mevcut olan, yığın başına genişletilebilir bir saldırı gücü (AD) verir. Rün hem temel saldırılara hem de yeteneklere sahip olduğundan, Zeri gibi bir kahraman için mükemmel bir rün olabilir.

Sık sık arabaları ve becerileri arasında geçiş yapmak zorunda kalıyor ve Fatih’i istiflemek onun için çok kolay. Bu rünü seçen oyuncular, Deadly Rhythm tarafından sağlanan erken saldırı hızı ve bonus menzili kaçıracaklar. Ancak saldırı hızı öğeleri satın alarak bunu telafi edebilirler. Bu rün, Zerry’nin koridor aşamasında ve oyunun başlarında çok fazla hasar vermesine yardımcı olacak.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Zeri Kazanma Oranı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer LoL Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: LOL Aram için En iyi Şampiyon


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER