Zeynep Sever Demirel İnstagram Hesabı- Volkan Demirel’in eşi, kimdir?

Zeynep Sever Demirel İnstagram Hesabı
Zeynep Sever Demirel İnstagram Hesabı

Zeynep Sever Demirel İnstagram Hesabı Nedir? son zamanlarda gündemlerden düşmeyen Zeynep Sever Demirel pek çok kişi tarafından İnstagramı merak edildiğini öğrendik. Eski Fenerbahçe kalecisi Volkan Demirel’in eşi Zeynep Sever Demirel, İnstagramı Üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Zeynep, sırtı açık siyah kıyafetiyle bir kez daha gündeme düşmeyi başardı.

Zeynep Sever Demirel İnstagram Hesabı
Zeynep Sever Demirel İnstagram Hesabı

takipçilerinin kalp emojileri ile gönderisini beğenmesinin ardından magazin bültenine düştü. Demirel’in annesi geçtiğimiz günlerde Dekolteli bel pozlarını paylaştı. KALP YAĞMURUNA TUTULAN Sever 31 yaşındaki Zeynep Sever, 510.000 takipçisi olan Instagram hesabından her anını takipçileriyle paylaşıyor. Sayın Severi Belçika da, üniversitede sinema ve televizyon eğitimi aldı.

Yıllardır oyunculuk ve Spikerlik tekliflerini geri çeviren Demirel, en büyük hayalinin yönetmenlik yapmak olduğunu söyledi. son zamanlar da adı Seksenler Dizisi İle Anılıyor.

Volkan Demirel’in eşi Zeynep Sever Kimdir

Zeynep Kübra Sever Demirel, “2009 Miss Belçika” güzeli. 2009 senesinde katılmış olduğu Miss Universede ilk 15 arasına kalmıştır fakat ikinci aşamaya girememiştir. Zeynep Sever Türkiye millî kalecisi Volkan Demirel ile 21 Eylül 2010da evlendi. Çiftin 8 Şubat 2014 tarihinde Yade isminde bir kız evladı oldu.

2009 Miss Belgium ( Belçika Güzeli) Zeynep Sever Demirel, üniversitede sinema ve televizyon eğitimi aldı. Yıllardır oyunculuk ve Spikerlik yapma tekliflerini geri çeviren Demirel, en büyük hayalinin yönetmen olmak olduğunu söyledi. Sonunda senarist ve yapımcı Birol Güven, onu yani eski kraliçeyi ekranlarda bizim ile buluşturacak. 80’ler dizisinde yer almaya sonunda ikna etti.

Zeynep Sever Demirel İnstagram Hesabı

Zeynep Sever Demirel İnstagram Adresi Yeni fanları tarafından çok merak edilmektedir. bizde sizin için aşağıdaki linke Sayın Sever’in İnstagram Adresini bırakacağız. bu tarz paylaşımlar için bizleri takip etmeyi unutmayınız.

Bu içeriğe oy verin!