BlueStacks Pro Sürümü İndirme: Windows için Çevrimdışı Apk Modu 2021

BlueStacks Pro Sürümü İndirme
BlueStacks Pro Sürümü İndirme

BlueStacks Pro Sürümü İndirme: işlemini arayan ziyaretçiler için müjde Son sürüm BlueStacks Pro İndir 2021 için yazımızı okumaya devam ediniz. App Player ve diğer bulut tabanlı çapraz platform ürünleri üreten bir Amerikan teknoloji şirketidir. BlueStacks App Player, Android uygulamalarının Windows PC’lerde ve Macintosh bilgisayarlarda çalışmasına izin verecek şekilde tasarlanmıştır.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PicsArt Premium MOD


Şirket 2009 yılında, McAfee’nin eski teknolojiden sorumlu başkanı ve Cloud.com’un yönetim kurulu üyesi olan Rosen Sharma tarafından kuruldu. Yatırımcılar arasında Andreessen-Horowitz, Redpoint, Samsung, Intel, Qualcomm, Citrix, Radar Partners, Ignition Partners, AMD vb. BlueStacks, Sharma’nın 8. şirketidir (5 Sharma şirketi Google, Microsoft, Citrix X 2 ve McAfee tarafından satın alınmıştır). BlueStacks, 7 Haziran 2014’te testi sonlandırdı. Windows için BlueStacks İndirme işlemi için aşağıda ki mor butona tıklayınız.

BlueStacks Pro Sürümü İndirme

Şirket, 25 Mayıs 2011’de San Francisco’daki Citrix Synergy konferansında resmen kuruldu. Citrix CEO’su Mark Templeton, sahnede BlueStacks’in erken bir versiyonunu gösterdi ve iki şirketin bir ortaklık kurduğunu duyurdu. App Player’ın genel alfa sürümü 11 Ekim 2011’de yayınlandı.

App Player, eksiksiz bir Android deneyimini sanallaştırabilen indirilebilir bir Windows ve Mac yazılımıdır. Bu uygulamayı edinmek için BlueStacks Pro İndir 2021 son versiyonunu aşağıda ki butona tıklayarak indirebilirsiniz. İndirmek için Buraya Tıkla.

Yazılım ücretsiz olarak indirilip kullanılabilir ve ardından kendi kendine devre dışı bırakılabilir ve kullanıcılara sponsorlu uygulamalar yükleme veya ayda 2 ABD Doları karşılığında premium abonelik satın alma seçeneği sunar. İndirmeden önce veya kurulum sırasında bahsedilmez.


BlueStacks Pro Sürümü İndirme
BlueStacks Pro Sürümü İndirme

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Nulls Brawl Talk Apk İndir


Şirket haberlerine göre App Player, Google Play mağazasındaki 1,4 milyon uygulamanın %96’sından fazlasını çalıştırabilir. BlueStacks Pro Sürümü İndirme Nisan 2014’te 85 milyon kez indirildi.

BlueStacks Pro İndir 2021

27 Haziran 2012’de şirket, Mac OS için App Player yazılımının alfa-1 sürümünü yayınladı. Beta sürümü 27 Aralık 2012’de yayınlandı. App Player’ın Mac OS sürümü, destek resmi olarak 2014’te kaldırıldığından artık ana sayfasından Windows için BlueStacks İndirme indirilemiyor.

Nisan 2015’te BlueStacks, Inc.’in Mac OS için App Player’ın yeni sürümü geliştirme aşamasındadır. Temmuz 2015’te BlueStacks, Inc., Mac OS için yeni bir sürüm yayınladı.

Windows için BlueStacks İndirme Özellikleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10, Windows 7
  • PC’nizde Yönetici olmalısınız.
  • İşlemci: BIOS’ta etkinleştirilen sanallaştırma uzantılarına sahip Intel Core i5-680 (passmark 3500) veya daha yüksek işlemci
  • Grafikler: Intel HD 5200 (geçiş işareti 750) veya üstü
  • Bellek: 6GB veya üzeri
  • HDD: SSD (veya füzyon)
  • depolama HDD Alanı: 40 GB
  • İnternet: Oyunlara, hesaplara ve ilgili içeriğe erişmek için geniş bant bağlantısı
  • Güç planı: Yüksek performans
  • Microsoft veya yonga seti satıcısından güncel grafik sürücüleri

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. BlueStacks Pro Sürümü İndirme Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Apk İndir Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Brawl Stars Apk İndir