Brawl Stars Ücretsiz Lola Alma: nasıl ücretsiz alınır

Brawl Stars Ücretsiz Lola
Brawl Stars Ücretsiz Lola

Brawl Stars Lola Ücretsiz Alma işlemi nasıl yapılır? Herkese merhaba! Bunun oyunun bu aşamasında yapılıp yapılmayacağını bu kısa yazıda bulabilirsiniz. Lola kromatik bir savaşçıdır. Lola Yakın zamanda oyuna gelmiştir. Oyun başında Düşük yeteneklere sahip lola kullanımı oldukça zevklidir. Ama oyun sonunda çok fazla güce sahip olur. Bu sene 8 Kasım’da bu platforma gelmesi bizleri çok mutlu etti.

Lola geldiğinden bu yana , karakteri bedava almanın tek yolu, oyunculara birçok avantaj sağlayan bir Brawl Pass satın almaktır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Brawl Stars Lola Nasıl Oynanır


Brawl Stars Lola Ücretsiz Alma

Lola ilk çıktığında alamamıştım, bu yüzden bedavaya almam imkansızdı. Battle Pass’ta 30. seviyeye ulaştığınız sürece, Battle Pass’ın daha önce değil sonraki aşamalarında kullanılabilir bir karakterdi. Karakteri Mağazaya koymaya karar verdiklerinde elde etmek mümkün olabilirdi.

Lolayı sadece Belirli bir miktar elmas yatırarak satın alabilirsiniz, ücretsiz olarak almak için Battle Pass’ı oynamanız gerekiyor. Ayrıca, Bu Brawler özel olarak 2. bir klon oluşturabilen ego yeteneğine sahiptir.

Lola’nın Skinleri var mı?

Brawl Stars Bedava Lola
Brawl Stars Bedava Lola

Brawl Stars’ta Lola nasıl ücretsiz alınır? Evet, neyse ki Lola’nın skinleri biraz stilize ve dağınık, hatta bana sorarsanız biraz da kötü niyetli görünümlere sahip.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lola Duvar Kağıtları


Brawl Stars Bedava Lola

Brawl Stars: Lola sadece bunlarla kısıtlı değil Web adresimizde Lola Hakkında bir çok şeye denk gelebilirsiniz. Bunun için Web adresimizi Yer ilimlerine Kayıt etmenizi İsteriz. Böylelikle Herkes den daha önce Lola hakkında bilgilere Erişebileceksiniz. Takıldığınız tüm noktalarda bizlerden destek talep edebilirsiniz. Lola dışında Grom ve Fang gibi yeni karakterlerin de çıktıklarını görüyoruz. Elbette Brawl stars sadece bunlarla sınırlı kalmayacak. Bir çok yeni karakterler çıkarmaya devam edecektir.

Şahsen onları çok seviyorum. Ne yazık ki, artık Lola rolü yok, ancak bunun yakın gelecekte değişeceğine inanıyoruz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Brawl Stars Ücretsiz Lola Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Brawl Stars Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Habeirmizi de Okuyunuz: Brawl Stars Lola Cosplay


Bu içeriğe oy verin!