Firiya alışveriş sitesi güvenilir mi?

Firiya

Firiya alışveriş sitesi güvenilir mi? Merkezi nerede ve firma hakkında detaylı bilgileri derledik. Henüz yeni olan bir alışveriş sitesidir. Fakat hakkında yinede tüm bilgilere ulaşabildik. İşte yakın incelemeye aldığımız markanın şirket bilgileri ve şikayet ile yorumları.

Firiya alışveriş sitesi hakkında

Bu alışveriş sitesi henüz yenidir. Merkezi Diyarbakır‘da bulunan firmanın ofisi Dicle Teknokent‘te bulunmaktadır. Firiya bir “Tostbang” teknoloji şirketi markası olarak hizmet vermektedir. Firma henüz çok yeni olduğu için hakkında araştırdığımız şikayetler ve yorumları bulamadık. Ancak ziyaretçilerimiz arasında bu alışveriş sitesinde ürün satın alan varsa lütfen yorum alanına tecrübelerini paylaşsın. Diğer ziyaretçilerimize pusula olur.

Firiya çağrı merkezi ve iletişim bilgileri

Firmanın müşteri hizmetleri telefon numarası internet sitesinde verilmiş olup, mevcuttur. Ayrıca adres ve diğer iletişim detaylarıda bulunmaktadır. Fakat firmanın mersis koduna rastlayamadık.

Çağrı merkezi numarası: 444 85 09

E-posta: info@firiya.com

Adres: Yiğitçavuş Mah. Silvan Bul. Dicle Teknokent No:222 İç Kapı No:Z01 Sur/Diyarbakır

Alışveriş sitelerinin güvenliği

Alışveriş sitelerinin güvenliği, kişisel bilgilerinizin ve finansal bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için önemlidir. Sitelerin güvenliğini kontrol etmek için, sitenin güvenlik sertifikasına bakabilirsiniz. Ayrıca, sitenin güvenliği hakkında geri bildirimleri okuyabilirsiniz veya güvenilir bir kaynaktan öneriler alabilirsiniz. Önemli olan, sitenin güvenli bir şekilde kullanılmasıdır ve kişisel bilgilerinizi ve finansal bilgilerinizi paylaşmadan önce doğrulamaktır.

Bir alışveriş sitesinin güvenliğini kabaca kontrol etmek için aşağıdaki maddeleri uygulayabilirsiniz.

  • SSL sertifikası sitede var mı?
  • Şirket kayıtları var mı? Mersis kodu vb. gibi.
  • Alan adı geçmişi ve kayıt uzatma tarihine bakılır.
  • Şikayet sitelerindeki yorumlara bakma.

5/5 - (2 Oy)