Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Fortnite thanos Nasıl Olunur? Özellikleri ve thanos modu ne zaman bitecek

Fortnite thanos Nasıl Olunur? Fortnite’da sınırlı süreli modda thonos göründü. Fortnite  thanos Modu Ne zaman bitecek? Üç yıl sonra Thanos, oyun eşyası mağazasından satın alınabilen bir ekipman olarak ilk kez Battle Royale’a dönmeye hazırlanıyor.

Fortnite thanos Nasıl Olunur
Fortnite thanos Nasıl Olunur

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Redeem Kodları


Mad Titan, 26 Haziran’da Marvel Studios’un Avengers: Endgame’den ilham alan Infinity Gauntlet Back Bling’i içerecek. Herkese altı parça thonos kostümü verilecek. Sonsuz mücevherler. ve ganimetlerden yararlanmak istiyor iseniz makalemizi okumaya devam ediniz. Fortnite  Thanos Özellikleri ayrıntılı bir şekilde aşağıda sizler için derledik.

Fortnite thanos Nasıl Olunur

Fortnite thanos Nasıl Olunur? Thanos oynamak için sabırsızlanan oyuncular, 21 Haziran’da Thanos Kupası’na katılabilecekler Moda katılmak için resmi sitesine gidebilirler.

Fortnite thanos Nasıl Olunur
Fortnite thanos Nasıl Olunur

Fortnite thanos Modu Hakkında

Fortnite thanos Modu kostümlerini ve arka plan mücevherlerini önceden alma fırsatına sahip olmak istiyor iseniz Web adresimizi yer ilimlerine kaydedin. Ve mod başlar başlamaz ilk sizler bu ödüllerden yararlanın. Bu mod üzerinde oyun, oyuncuların en fazla 3 kişi oyuna ve toplam 10 oyuna katılmasını gerektirecektir.

  • Kazandıkları taktirde mümkün olduğunca çok puan kazanacağınızı belirtmek isterim. Her bölgedeki en iyi performans gösteren takımlar bu eşyaları önceden alacak.
  • Sekiz puan alan herkes Thanos Sprey saati alacak!

Thanos, Fortnite’a ilk olarak 2018’de sonsuz eldiven sınırlı bir süre modunda geldi. O sırada kostümlerini veya yedek mücevherlerini satın alamamış olsanız da, bu mod oyuncuların Sonsuz Eldivenleri aramasına izin veriyor ve bulduklarında onları Thanos’a dönüştürecekler. Bir kez talep edildiğinde, oyuncular Thanos’un devasa sıçramasından, yıkıcı yer saldırılarından ve düşmanlara mor ışınlar atmak için enerji taşlarını kullanma yeteneğinden yararlanabilecekler.


Ayrıca şu yazımızı da okuyunuz: Fortnite bugünkü Kodlar


Fortnite thanos Nasıl Olunur

Fortnite  Thanos Özellikleri:

  • ilk özelliği Thanos, sağlığı ve kalkanı aynı anda kullanan dört temel yeteneğe sahiptir.
  • İkincisi, diğer oyuncuları yok etmeye başladığında tüm özellikleri yenilenir.
  • Düşerek yaralanmayacak, inşa etmeyecek ve silah veya fırlatma rampası kullanmayacak, çünkü ” insan ekipmanına ihtiyacı yok”.
  • Thanos’un eylemleri, binaları yok edebilecek ve saldırganın dengesini kaybetmesine neden olabilecek bir yumruk içerir.
  • Yere uçarsa yere çarparak çarpma alanı oluşturabilir.
  • Enerji taşını kullanarak, zamanla hasara neden olan bir patlama başlatabilir.
  • Süper atlayışı Mor Kılıç Azizi’nin en büyük engelin üzerinden uçmasını sağlıyor.

Fortnite  thanos Modu Ne zaman bitecek

Tek bir oyun “yaklaşık olarak” fırtına çemberinden başlayarak 15 dakika sürer. Ayrıca, fırtına normalden daha fazla hasara neden olur, ilk çemberde %5 sağlık kazandı ve ardından %10 arttı. Modun kendisiyle ilgili olarak, v4.1 için yama notları, “sınırlı bir süre” için çalışacağı söylenmesine rağmen, Fortnite thanos Modu Ne zaman bitecek hakkında herhangi bir gelişme yayınlamadılar. Infinite Gloves mashup için kesin bir program belirtmedi. Fortnite thanos Nasıl Olunur? hakkında tüm detaylarını yukarıda sizler için derledik.

Fortnite thanos Modu Güncellemesi: Hikayesi

Fortnite thanos Modu: Epic Games, 4. sezonda başlayan Fortnite 4.0 güncellemesi kadar önemli olmasa da yeni bir güncelleme yayınladı; v4.1 güncellemesi. Battle Royale ve Dünyayı Kurtar modu için yeni içerik sağlıyor, Fortnite thanos Nasıl Olunur? hakkında tüm detayları yukarıda sizlere aktarmıştık. Ancak en büyük ilavesinin yeni sınırlı süreli mod olduğuna şüphe yok. Infinity Gauntlet, Thanos’un kendisi olarak oynayabileceğiniz, yakın zamanda duyurulan Avengers: Infinity War Pass modudur. Yeni mod, tıpkı normal bir savaş gibi tek oyunculu bir moddur. Ancak bir meteor düştü ve oyun için sonsuz bir eldiven kaldı. Bu, oyuncuyu bir Thanos’a dönüştürür ve silah yapmasını veya kullanmasını engeller. Ama onlara önemli bir rekabet gücü veriyor.

Öte yandan, Fortnite thanos Modu Battle Royale’deki değişikliklerin çoğu hata düzeltmeleridir, ancak tam yama notlarına başka kayda değer eklemeler de vardır. En önemlisi, son daireyi haritanın dış kenarına yerleştirme olasılığı %25 arttı. Çünkü Daha önce oyunun adada bitme olasılığı çok yüksekti. Ancak Epic, bunun “haritanın merkezi alanının dışında çeşitli son sahneler alması gerektiğini” belirtti. Oyuncular ayrıca şu anda oyunda olan oyunculardan oluşan takıma da katılabilirler.

Bu parti üyeleriyle oynamaya başlamak için oyunun sonunu beklemek zorunda kalacak olsalar da bu, kaç oyuncunun hala hayatta olduğu gibi konularda güncelleme almalarını sağlayacak.

Fortnite 4.0

Bir diğer farklı yanı ise Fortnite Mobile oyuncularına özel olması. 4.0 güncellemesinde eklenen otomatik çalıştırma işlevi, “kullanım sırasında bazı kasıtsız işlemler nedeniyle” devre dışı bırakıldı. Bu nedenle, birkaç saniyelik işlemden sonra neden otomatik çalıştırmayı etkinleştirmenizin istenmediğini bilmek istiyorsanız, bunun nedeni Epic’in istemi kaldırmış olmasıdır. Fortnite’ın Dünyayı Kurtar modu, genellikle daha popüler olan Battle Royale modu kadar popüler değildir, ancak bu güncelleme ile birlikte bazı yeni içerikler de kazanmıştır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Fortnite thanos Nasıl Olunur sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Fortnite Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Fortnite Silah Yükseltme


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER