Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Free Fire görünmez isim nasıl yapılır? renkli imza kılavuzu

Free Fire görünmez isim nasıl yapılır? Free Fire’da IGN, imzalar ve lonca adlarında birçok trend var. Birçok içerik oluşturucu ve etkileyici, normalde görünmeyen benzersiz adlar kullanır. Ayrıca renkli ve benzersiz imzalar kullanıyorlar, pek çok hayran onları takip ediyor. Free Fire’da görünmez IGN ve renkli imzalar elde etme adımları aşağıdadır.

Birçok oyuncu prosedürün tamamını bilmiyor, bu nedenle ayrıntılı talimatlar verilmiştir. Ancak, oyuncuların imzalarını ücretsiz olarak değiştirebileceklerini ve IGN’lerini değiştirmenin bazen pahalı olabileceğini belirtmekte fayda var.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Hassasiyet Ayarları


Free Fire görünmez isim nasıl yapılır?

görünmez isim

Free fire görünmez isim Hilesi
Free fire görünmez isim Hilesi

Görünmez bir ad ayarlamak için kullanıcının üst simge karakterleriyle Unicode 3164’e ihtiyacı olacaktır. Görünmez bir ad elde etmek için, kullanıcılar aşağıdaki adımların tümünü kesinlikle izlemelidir:

Adım 1: Oyuncular, Korece dolgu maddeleri sağlayan web sitelerinden birini ziyaret etmeli ve bunu cihazlarındaki “Notlar” uygulamasına yapıştırmalıdır. Bunu Free Fire isim oluşturucu sayemizde veya Free Fire isim değiştirme kılavuzumuz ile yapabilirsiniz.

Adım 2: Ardından, kullanıcının yazı tipi üst simge dönüşümü sağlayan bir web sitesini ziyaret etmesi gerekir. Bu formatta birden fazla harf oluşturabilir. Ardından bunları U+3164’ten sonra birer birer alt alta yapıştırabilirler.

Adım 3: Unicode’dan sonra birkaç karakter olduğunda, oyuncu hepsini kopyalayabilir.

Adım 4: Daha sonra kullanıcı profile erişebilir ve IGN’nin yanındaki düzenle’yi tıklayıp yeni isim alanına yapıştırabilir.

Oyuncular, IGN’lerini değiştirmek için mavi elmas düğmesine tıklayabilirler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire En iyi Pet


Free Fire Renkli İmza

Free Fire Renkli İmza
Free Fire Renkli İmza

Geliştiriciler, Free Fire OB26 güncellemesi aracılığıyla, tüm yapılandırma dosyası kullanıcı arabirimini iyileştiren bir imza özelliği ekledi. Bir imza belirlemek için onaltılık kodlar kullanırken, oyuncular bir dizi sembol ve renk kullanabilir.

Ancak, devam etmeden önce, kullanıcıların profillerindeki renk imzasını göremeyeceklerini unutmamak önemlidir. Profillerini ziyaret eden diğer oyuncular onu görmeye devam edecek.

Renkli bir imza ve kodu elde etme adımları

Adım 1: Kullanıcılar Free Fire’da profillerine erişmeli ve kişisel rozetlerinin yanındaki dişli seçeneğine tıklamalıdır. Ekranda bir oyuncu bilgi kutusu belirecektir.

Adım 2: Oyuncular, imza metni alanının köşesindeki düzenleme seçeneğine tıklar.

Free Fire Renkli İmza Kodu
Free Fire Renkli İmza Kodu

Adım 3: Ardından, oyuncu gerekli metni ve belirtilen onaltılık kodu girmelidir. Bu kodlara aşağıda ulaşabilirsiniz.

 • FFFF00] Sarı
 • [00FF00] Yeşil
 • [FF0000] Kırmızı
 • [0000FF] mavi
 • [00FFFF] Açık mavi
 • [FF00FF] Pembe
 • [FF9000] Turuncu
 • [6E00FF] Mor
 • [CCFF00] Kireç yeşili
 • [0F7209] Koyu yeşil
 • [FFD3EF] Açık pembe
 • [FFFFFF] Beyaz
 • [000000] Siyah
 • [808000] Açık kahverengi
 • [482B10] Koyu kahverengi

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire hassasiyet ayarları 2022 sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire ücretsiz küp


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER