Free Fire Kodları 2021 Tamamen Ücretsiz [Free Fire Kod Sitesi ve Yeri]

Free Fire Kodları 2021
Free Fire Kodları 2021

Free Fire Kodları 2021 – Oyunumuz en çok oynanan battle royale oyunlarından biridir. Oyunumuz hem Android hem de iOS cihazlarda oynanabilmektedir. Şimdi, battle royale oyunlarının çoğu redeem kodları dediğimiz oyuncuların hediye alması için kullanım kodları hazırlıyor gibi görünüyor. Oyuncuların bu sistemi çok sevdiğini söyleyebiliriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Kodlar


Free fire kod sitesi sayesinde bu kodlar Oyun da tamamen ücretsizdir. Oyunda herkes para harcama taraftarı olmadığı için bu yüzden herkes ücretsiz eşyaları sever, değil mi? Free Fire Kodları adlı bu konudaki kodları içeren tarzda ücretsiz makaleler de Hediye sahibi olabilirsiniz. Bu kodların nereye girileceğini ayrıntılı olarak açıklayacağız. Kodların kullanımı 25 Mayıs itibari ile geçerlidir. Serbest Free Fire kodları dağıtıldı.

Free Fire Kodları 2021
Free Fire Kodları 2021

Free Fire Kodları 2021

En çok oynanan battle royale oyunlarından biri olan Free Fire, kodları dağıtmaya devam ediyor. Estetik ve grafik açısından yenilikçi bir oyun olan Free Fire, battle royale oyunlarında oldukça popülerdir. Hem .iOS hem de Android platformlarında oynanabilen oyun, birçok yaygın ve nadir eşyayı ücretsiz olarak veriyor.

Oyun içinden satın almak yerine kod vasıtası ile bazı nadir eşyalar alabilirsiniz. Kodlar oldukça kazançlı görünebilir, ancak elde edilmesi kolay değildir. Garena, oyuncularıyla sınırlı sayıda kod paylaşıyor. Kuponların çoğu genellikle zaman açısından sınırlıdır.

Garena Free Fire hayranları artık mobil oyuncular için çeşitli ödüller ve avantajlar sunan Free Fire Kodları 2021 için oyuncular yararlanabilecek. Garena Free Fire, Hindistan’daki kostümler, kostümler, evcil hayvanlar ve oyuncular için çok daha fazlasını içeren en ünlü battle royale oyunlarından biridir. Ancak, oyuncuların bu eşyaları satın almak için biraz elmas harcaması gerekecek.

Endonezya sunucusu


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Bugün için Free Fire Kodları


 • FF8MBDXPVCB1: Karıştırma ifadesi ve 10x Sihirli Küp Parçası
 • FFESPORTSJLC: ​​Phantom Weapon Loot Crate ve Gold Royale Kuponu
 • FFESPORTSSQA: Engelleme Sırt Çantası’nı ve A124 Bobblehead’i Serbest Bırakın

Avrupa sunucusu

 • BPDSDHCXPXWT: 2x Bay Waggor Kutusu
 • UBJJ2A7G23L6: 1x Chrono Kutusu
 • 5KHJ8U3RNP42: 1x Plaj Yağma Sandığı
 • 8QW6TDX2D8A4: Kozmik Ödül Avcısı Silah Yağma Sandığı ve MAG-7 Kasırga Teslimatı Silahı Yağma Kasası
 • FF8M82QK7C2M: Famas Moonwalk Yağma Kutusu
 • FV385V6HXJ97: İtfaiyeciler Yağma Sandığı
 • KNRZ89SXFG9S: 2x Chrono Kutusu
 • 245QMX2MXSZN: Serbest karakter

Bu kullanma kodları yalnızca belirtilen sunucular için geçerlidir.

Free Fire Kodları 2021
Free Fire Kodları 2021

free fire kod sitesi

free fire kod sitesine nasıl erişim sağlayabiliriz? 1. adım buradan resmi free fire sitesine erişim sağlıyoruz. Adım 2: Ücretsiz free fire kullanma kodları yalnızca ödüllerin kullanıldığı resmi web sitesinde kullanılabilir.

Oyuncular bu bağlantıyı web sitesini ziyaret etmek için kullanabilir. Adım 3: Daha sonra bağladığınız platformu kullanarak Free Fire hesabınıza giriş yapmanız gerekir. misafir girişi hesabına sahip oyuncular puan kodları kullanamazlar.

free fire kod yeri

Bu nedenle, hesabınızı mevcut platformlardan birine (Google, Facebook, Twitter, Apple Kimliği, Huawei Kimliği veya Twitter) bağlamayı düşünmelisiniz. Adım 4: Oturum açtıktan sonra, oyuncuların free fire kod yeri adresine bölgeye özgü kullanım kodunu girmeleri ve kullanım sürecini tamamlamak için Onayla düğmesine tıklamaları gerekecektir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Garena Free Fire Kod


5. Adım: Ödüller, oyuncu hesaplarına yatırıldıktan sonra doğrudan oyun içerisinde ki postanıza düşecektir. Bir oyuncu ödülü web sitesinden almaya çalışırken bir hatayla karşılaşırsa, muhtemelen kodun süresinin dolduğu anlamına gelir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire Kodları 2021 sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.

Bu içeriğe oy verin!