Gizli Saklı 9. Bölüm Full İzle – Final Bölümü Son Bölüm İzle | Resmi İzleme Linki

Gizli Saklı Bölüm 9 Full İzle, FOX TV Gizli Saklı 9. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gizli Saklı serisinin 9. Bölüm fragmanını izleyin! FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşan Gizli Saklı dizi 8. bölümde nefesini tuttu. ‘Gizli Saklı’ dizisinin farklı bir kurguya sahip yeni bölümlerinin ön gösterimi merakla bekleniyor. Peki Gizli Saklı dizisinin 9. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gizli Saklı son bölümünü izleyin! Gizli Saklı 9. Bölüm Fragmanı Youtube’da yayınlandı mı? Ünlülerin başrolde olduğu Gizli Saklı 8. bölümüyle FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Dizinin takipçileri merakla yeni bölüm fragmanını bekliyor.

Gizli Gizli dizisinin 8. bölümü 3 Ağustos 2022 Çarşamba günü FOX TV ekranlarında oldu. 9. Bölüm ise 10 ağustos tarihinde olması bekleniyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Kara Tahta 17. Bölüm Full İzle


gizli saklı dizi oyuncuları

Gizli Saklı Dizi oyuncuları kadrosu aşağıda ki gibidir;

Sinem Ünsal – Naz/Yaz

Halit Özgür Sarı – Levent/Pamir

Şebnem Sönmez – Aynur

Şinasi Yurtsever – Namık

Caner Şahin – Emir

İdris Nebi Taşkan – Tufan

Tardu Flordun – Tarık

Ece Dizdar – Nehir

Bülent Emrah Parlak – Talat

Selçuk Borak – Sadullah Komiser

Fulden Akyürek – Günday

Ersel Şibil – Ferdi

Gizli Saklı Bölüm 9 Full İzle

Gizli Saklı 9. Bölüm Full İzle
Gizli Saklı 9. Bölüm Full İzle

gizli saklı 9. Bölüm Fragmanını İzle – FOX YouTube gizli saklı Fragmanını İzle. Gizli saklı dizisi yeni bölümleriyle FOX TV’de. 9. Bölüm Fragmanını İzle, Yeni Bölüm Fragmanını İzle. Detaylar burada… FOX TV’nin yeni dizisi Gizli saklı, insanların ilgisini çekmeye başladı. Yeni bölüm fragmanları, bölüm temaları, aktörler ve çekim yerleri üzerine araştırmalar, dizinin son bölümünden sonra hızlanmaya başlıyor. İşte merak edilen detaylar… FOX TV’nin 9 Numaralı Yapımcılığının yapımcılığını üstlendiği Gizli saklı, romantik komedi ve polisiye dizisi olarak hazırlanıyor. İki polisin hikayesini anlatan ‘Gizli saklı’ dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Sinem Ünsal dizide Naz rolünü oynarken, Pamir komiser karakterine hayat veriyor. Bir sivil operasyonda birlikte çifte görev yapan bir çifti tasvir ediyorlar. Birbirinden hoşlanmayan ve zorunlu da olsa birlikte olmak istemeyen iki kişinin gizli görevine bir göz atalım.

İşte Diziyi 9. Bölümünün Yayınlanmasının ardından izleyebileceğiniz resmi linkler;

Fox Resmi Linki; Buraya tıklayınız.

Youtube Resmi Linki; Buraya tıklayınız.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Gizli Saklı Bölüm 9 Full İzle sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Exxen Ücretsiz Deneme Süresi Üyeliği