Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Pubg Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı, Hatası Nasıl Düzeltilir?

Pubg Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı “Ne Demek?” “PUBG Dış sağlayıcısından kimlik doğrulanamıyor” nasıl düzeltilir? Diğer çok oyunculu oyunlara benzer şekilde, PUBG’de oldukça can sıkıcı hatalar var. Son zamanlarda birçok kullanıcı tarafından bildirilen böyle bir hata, “PUBG dış sağlayıcısından kimlik doğrulanamıyor” hatasıdır. Sonuç olarak, oyuncuların oyuna giriş yapması zor, bu da oyunu oynanamaz hale getiriyor. Bazen nedenini tam olarak belirlemek zordur, ancak bu, sorunun çözülemeyeceği anlamına gelmez. Neyse ki, bunu nasıl düzelteceğinizi size gösterebiliriz, bu nedenle “PUBG Dış sağlayıcısından kimlik doğrulaması yapılamıyor” mesajını alırsanız, yapmanız gerekenler burada. ”

PUBG’nin Dış bir sağlayıcıdan doğrulayamaması sinir bozucu bir hata. Kullanıcılar, PC için bu basit adımları izleyerek nasıl düzelteceklerini öğrenecekler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Mobile Lite BC Hilesi


Pubg Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı

Bu tür bir hata alırsanız, sunucunun çevrimdışı olma olasılığı yüksektir. Bu nedenle, tüm sunucuların çalışır durumda olup olmadığını görmek için PUBG sunucularınızın durumunu kontrol etmelisiniz. PUBG sunucuları çökerse Krafton sunucu sorununu kabul edene kadar bir süre beklemeniz gerekecek. Bu arada, muhtemelen şu anda çevrimdışı oyunlar oynayarak saatler harcamak istersiniz. Peki ya sunucu çevrimiçiyse ve yine de “kimlik doğrulanamıyor” hatası alıyorsanız? Neyse ki, size bunu düzeltmenin bazı yollarını göstereceğiz.

1- Steam’ı Yeniden Başlatın

Pubg Dış Sağlayıcıdan Doğrulama
Pubg Dış Sağlayıcıdan Doğrulama

Bu PUBG kötü şöhretli hatasını düzeltmenin en etkili yollarından biri Steam istemcisini yeniden başlatmaktır. Programı kapatmak için ekranın sağ üst köşesindeki çapraz düğmeye tıklayın veya çıkmaya zorlamak için görev yöneticisini kullanın. Ardından Steam’i yeniden başlatın ve sorunun çözülüp çözülmediğine bakın.

2- Sunucu Dosyalarınızı kontrol etmenizde fayda var

Sunucu dosyalarınız bozuksa, bu tür bir hatayı alma olasılığınız daha yüksektir. Bu nedenle, oyun dosyalarını doğrulamak, her şeyin düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol etmenin en iyi yollarından biridir. PUBG Steam dosyalarınızı doğrulamak için aşağıdaki adımları izleyin:

  1. Oyun kitaplığınızda PUBG’yi bulun ve simgesine sağ tıklayın.
  2. Özellikler’e tıklayın.
  3. Ardından Yerel Dosyalar’a gidin.
  4. Son olarak, Steam Dosyalarının bütünlüğünü doğrula seçeneğine tıklayın.

3- Vpn Kullanma

Pubg Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Hatası
Pubg Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Hatası

Bazı durumlarda, yönlendirme sorunları bağlantı sorunlarını tetikleyebilir ve deneyimi engelleyebilir. Bu nedenle, ISS yönlendirmenizi atlamak için PUBG sunucusuyla iletişim kurmak için bir VPN kullanmayı denemelisiniz. İnternette birçok VPN hizmeti mevcut olsa da bu yöntem için Cloudfare’in Warp uygulamasını kullanmanızı öneririz. Kullanımı ücretsizdir ve depolama cihazınızda minimum yer kaplar.

Son; “Pubg Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı” Hatası için Steam Ekibiyle İletişime geçin!

Yukarıdaki düzeltmeler sizin için işe yaramazsa, Steam Destek ile iletişime geçmek herhangi bir sorun için son umudunuzdur. Günlük dosyalarını analiz ederek ve PUBG Kimlik Doğrulama Başarısız hatası için kalıcı bir çözüm sağlayarak size yardımcı olabilirler.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Dış Sağlayıcıdan Doğrulama Yapılamadı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Çin Sürümü Nasıl İndirilir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER