Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Pubg mobile jiroskop hassasiyet ayarları; nasıl yapılmalıdır?

Pubg mobile jiroskop hassasiyet ayarları nasıl olmalıdır? Jiroskop ayarları oyunun bütünlüğünde çok büyük bir avantaj sağlayacağınız bir ayarlamadır. En iyi PUBG Mobile hassasiyet ayarlarına sahip olmayı düşünüyorsanız bunun yolu jiroskop hakimiyetinden geçer.

PUBG Mobile, oyuncuların sadece mobil cihazlarını eğerek silahlarını daha iyi nişan almalarına yardımcı olmak için jiroskop kullanır. Oyuncuların düşmanları takip etmesine, atış sırasında hedeflerini ayarlamasına olanak sağlar. Geri tepme kontrolüne yardımcı olmasına ve uzun bir yol kat edecek ekstra bir hareketlilik sağlamasına yardımcı olur. Bu,PUBG Mobile için en iyi jiroskop hassasiyet ayarıdır. PUBG Mobile (PUBGM) kullanıcıları Türkiye’deki ve dünyanın geri kalanındaki aktif oyuncuların çoğunluğunu oluşturuyor. Bu, oyunun da son derece rekabetçi olmasıyla sonuçlandı. Diğer şeylerin yanı sıra oyuncuların yeni beceriler öğrenmesini, değişen oyuna uyum sağlamasını ve meta verilere ayak uydurmasını gerektiriyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Lite BC Hilesi


pubg jiroskop hassasiyet ayarları

Bununla birlikte, bazen PUBG Mobile oyuncuları, temellerini geliştirmelerine ve öğrendikleri tüm yeni becerilerin etkinliğini artırmalarına yardımcı olabilecek. Üstün olma arayışlarında önemli şeyleri unutma eğilimindedir. Genellikle gözden kaçan özelliklerden biri olarak değerlendirilebilir. Bir kullanıcının becerisini en az on kat kolayca geliştirebilen jiroskop hassasiyeti ayarı gibi oyunla ilgili oyun içi ayarlardır. Tüm oyuncuların yapması gereken, Gryrocope hassasiyet ayarlarında birkaç ince ayar ve ince ayar yapmaktır. Otomatik olarak genel oyun içinde büyük değişiklikler görmeye başlayacaklardır.

Pubg mobile jiroskop hassasiyet ayarları

En iyi jiroskop hassasiyeti ayarını elde etmek ve PUBG Mobile’da denemek için gerekli ayarlamaları yapmadan önce. Jiroskop hassasiyetinin tam olarak ne olduğunu ve her iki oyunu nasıl etkilediğini anlayalım. Basitçe söylemek gerekirse, bir jiroskop, mobil cihazda, kullanıcının cihazın fiziksel dönüşünü, bükülmesini izleyerek açısal yer değiştirmeyi ölçmesine yardımcı olan sensördür. İvmeölçer adı verilen başka bir sensörle çalışır ve gerekli hesaplamaları yapmak için kendisine verilen bilgileri sağlar. Bu jiroskop, oyuncuların mobil cihazlarını hareket ettirerek (veya eğerek). Oyundaki tüm silahların artı işaretlerini hareket ettirmelerine yardımcı olmak için PUBG Mobile’da kullanılır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Çin Sürümü Nasıl İndirilir


İşte PUBG Mobile için en iyi jiroskop hassasiyet ayarları,

 • 3. Kişi Kapsamsız : %350 ila %400
 • 1. Kişi Kapsamsız : %350 ila %400
 • Red Dot, Holografik, Hedef Yardımı: %350 ila %400
 • 2x Kapsam: %350 ila %400
 • 3x Kapsam (Win 94): %320 ila %350
 • 4x Kapsam (VSS): %320 ila %350
 • 6x Kapsam: %120 ila %140
 • 8x Kapsam: %80 ila %100
Pubg mobile jiroskop hassasiyet ayarı
Pubg mobile jiroskop hassasiyet ayarı

Bu jiroskop hassasiyet ayarlarının evrensel olmadığını ve bazı en iyi oyuncuların farklı değerler kullanabileceğini unutmayın. Ancak yukarıda verilen sayısal aralık iyi bir başlangıç ​​noktasıdır ve çoğu oyuncu tarafından kullanılabilir. Tüm becerilerde ustalaştıktan ve mükemmelleştirdikten sonra, bunları rahatınıza ve tercihinize göre ayarlamaya devam edebilirsiniz. BGMI ve PUBG Mobile için diğer hassasiyet ayarları, aşağıda gösterildiği gibi etkili oyun için yukarıda sağlanan jiroskop hassasiyet ayarlarını tamamlar.

Kamera Hassasiyeti

 • 3. Kişi Kapsamsız : %230 ila %250
 • 1. kişi Kapsam yok: %230 ila %250
 • Red Dot, Holografik, Hedef Yardımı: %25 ila %35
 • 2x Kapsam: %35 ila %45
 • 3x Kapsam (Win 94): %35 ila %45
 • 4x Kapsam (VSS): %25 ila %30
 • 6x Kapsam: %20 ila %25
 • 8x Kapsam: %15 ila %20

ADS Hassasiyeti

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg mobile jiroskop hassasiyet ayarları sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Ne Kadar İnternet Yer


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER