Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Resident Evil Village Hazine Haritası Nerede [Dimitrescu Kalesi Nasıl Çözülür?]

Resident Evil Village Hazine Haritası Nerede “Resident Evil Village” oyununda yeni eşyalar almak istiyorsanız, “Resident Evil Village” hazine haritasının nerede olduğunu öğrenmeniz gerekmektedir. Aslında Oyunda bir harita bulmak ve ödülleri almak tamamen farklı bir eğlence. Heyecan verici arayışınızın sonunda güzel hazineler bulmak, tüm çabalarınıza değer değil mi?

Resident Evil Village hazine haritası Herkes için aynı konumda yani bir bakıma evrenseldir diyebiliriz. Haritaya yanlışlıkla rastlamak için oyunun herhangi bir yerini aramanız gerekecek. Haritayı aramakla zaman kaybetmek yerine haritanın yerini bilmek en kolay yol olacaktır.

Bu yazıda Resident Evil Village hazine haritasının nerede bulunacağını açıklayacağız. Resident Evil Village hazine haritası nasıl çözülür? Harşta çözümü mü arıyorsunuz? . Resident Evil Village’da karşılaşılan ilk isteğe bağlı sırlardan biri Dimitrescu Kalesi’nin hazine haritası … Lady Dimitrescu’nun diyarından kaçmaya çalışmakla çok uğraştıysanız tam olarak da doğru yerdesiniz. Çünkü size tüm ince detayları aktaracağım.

Neyse ki bu makalede, Dimitrescu Kalesi hazine haritasını bulabileceğiniz, beraberindeki bulmacaları nasıl tamamlayabileceğiniz ve keşfedilmeyi bekleyen hazineleri keşfedebileceğiniz “Dimitrescu Kalesi Hazine Haritası” nı nasıl çözeceğinizi göstereceğiz.

Resident Evil Village Hazine Haritası Nerede
Resident Evil Village Hazine Haritası Nerede

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Ets 2 egea modu indir


Resident Evil Village Hazine Haritası Nerede

Bu Oyunda büyük hazinelerine ulaşmak için önce hazine haritasını bulmalısınız. Onu bulduğunuzda, hazinenin ödüllerine kolayca erişebileceksiniz. Dimitrescu Kalesi Hazine Haritası Nerededir? = Dimitrescu’nun tavan arasında. Kilitli Bir sandık ve bir parça kağıt bulacaksınız. Masanın üzerindeki kağıt parçası haritadır. Collect diyerek kartı açabilirsiniz.

Ardından kartın içeriği açıkça görülebilir. Haritadaki hazine alanı kırmızıyla işaretlenmiştir. Hazineye ulaşana kadar farklı kapılar ve zindanlar bulabilirsiniz. Açmak için anahtar kullanmalısın. Yani tamamen farklı bir görev ve görevle karşılaşacaksınız. Belki de bu, bu oyunun en iyi kısmıdır.

Tavan arasında hazine haritasını bulmadan önce, Dimitrescu’nun kalesinin içine girmen gerekecek. Tavana, kütüphanedeki kızlardan Leydi Dimitrescu ile tartıştıktan sonra açılan ve Leydi Dimitrescu’nun devasa bir portresinin bulunduğu bir odadan erişilebileceksin. Hazineye ulaşmak için bulmacayı çözmen gerekiyor.

Portrenin arkasındaki kapıyı açmak için çanları çaldığınızda tavan arasına giden gizli bir geçit bulacaksınız. Üst katta haritayı odanın ortasındaki bir masanın üzerinde bulacaksınız. Harita sizi kale mutfağındaki bir hazineye götürüyor.

Haritanızda kırmızı bir alan işaretlenecek, ancak bulunması oldukça kolay bir alan olacak. Ana odaya dönüp kuzeye gitmeniz gerekiyor Ardından mutfak alanına girmek için sola dönmeniz gerekecek. Hareket etmeye devam edin ve kendinizi zombilerle dolu başka bir zindanda bulacaksınız. Kilidi açmak için Demir Görüş Anahtarına ihtiyacınız var. Bulmacayı başlatmak için ilk olarak mutfağa gitmeniz gerekiyor.

resident evil village hazine haritasi nerede dimitrescu kalesi nasil cozulur 2

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Legendary Edition Taktikleri


Resident Evil Village hazine haritası nasıl çözülür?

Bu odaya girdiğinizde, sağ duvardaki küçük delikten bir boru bombası alın ve bir çatlak duvara fırlatın. İşiniz bittiğinde, odadaki fenerleri ateşe doğru sallamak için bıçaklayabilir veya ateş edebilirsiniz. Dikkat et, Ve Feneri Yak. 1. Feneri yaktıysan, 2. feneri yakmak için devam edeceksin. 2. feneri yaktıktan sonra

resident evil village hazine haritasi nerede dimitrescu kalesi nasil cozulur 3

önünüze çıkan kapıyı açacak ve tabutu kıracaksın. Azure Eye ( mavi&Siyah Göz) bulduktan sonra, Bunun bulmacanın sadece bir parçası olduğunu unutmayın! bu yüzden bunu satmayın. Şimdi, kalenin üst katlarında bulunan kaçınılmaz zevk maskesini bulana kadar bir sonraki seviyeye ilerlemelisiniz. Bir Kişinin bıçaklandığı mermer bir heykel var.

Resident Evil Village Hazine Haritası Nerede
Resident Evil Village Hazine Haritası Nerede

Aynı odada küçük bir dolap ile açabileceğiniz bir çekiliş bulunmaktadır. Çekilişin içinde gümüş yüzük var. Bütün eşyaları alın ve Hazine menünüzü açın. Buradan iki parça seçebilir ve onları değerli bir hazinede birleştirmek için “Birleştir” e tıklayabilirsiniz. Silver Ring, Dukea’yı birçok leye satabileceğiniz Dimitrescu Kalesi hazine haritasını tamamladığınız için artık ödülünüz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Resident Evil Village Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Metin2 Kazma


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER