Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Valorant Mobile Ne zaman geliyor? Yeni Riot Mobil Uygulaması

Valorant Mobile Ne zaman geliyor? Son on yılda Riot Games, en ünlü video oyunu yayıncılarından biri haline geldi. Yeni Riot Mobil Uygulaması GELİYOR. Popüler League of Legends’tan küresel e-spor sansasyonu Valorant’a kadar Riot Games, inanılmaz rekabetçi e-spor oyunları üretmesiyle tanınır. Riot Games, önceki League+ uygulamasının yerini alacak ve Valorant ve League of Legends dahil tüm Riot Games oyunları için mobil merkez görevi görecek yeni bir Riot Mobile uygulamasını resmen başlattı.


Valorant Mobile Ne zaman geliyor
Valorant Mobile Ne zaman geliyor

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Recon Skin


Son on yılda Riot Games, en ünlü video oyunu yayıncılarından biri haline geldi. Popüler League of Legends’tan küresel e-spor sansasyonu Valorant’a kadar Riot Games, inanılmaz rekabetçi e-spor oyunları üretmesiyle tanınır.

Valorant Mobile Ne zaman geliyor?

League+ uygulaması, tüm League of Legends oyuncularının mobil merkezi haline geldi. Oyuncular, istatistiklerine erişebilir ve haber bültenlerini uygulamadan görüntüleyebilir. Riot Games, yeni Riot Mobile uygulaması aracılığıyla mevcut ve gelecekteki tüm Riot Games oyunları için tek bir merkez sağlamayı hedefliyor.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Sürüm Uyumsuzluğu Hatası


Valorant Mobile: Riot Mobile uygulaması hakkında bilinmesi gereken her şey;

Riot Mobile uygulaması, çoğunlukla Valorant ve diğer Riot oyunları için bir mobil yardımcı uygulama olarak kullanılır. League+ uygulaması, 4 Ekim 2021’de piyasaya sürülecek olan Riot Mobile’a otomatik olarak güncellenecek. Lansman sırasında oyuncular şunları yapabilecekler:

  • Oyuncu Profillerine ErişimHem Oyunlar Arası hem de Bölgeler Arası arkadaşlarınızla sohbet edin
  • Arkadaş Aramak ve Sohbet Başlatmak için Hızlı Yollar
  • Riot Mobile uygulaması,

aşağıdakiler dahil tüm Riot oyunlarını destekleyecektir:

  • değer vermek
  • efsaneler Ligi
  • League of Legends: Vahşi Yarık
  • Runeterra Efsaneleri
  • Takım Dövüşü Taktikleri

Valorant Mobile Çıkış Tarihi: Uygulamanın 4 Ekim’de piyasaya sürülmesi bekleniyor ve Android ve iOS cihazlar için mevcut.

Yeni Riot Mobil Uygulaması

Yeni Riot Mobil Uygulaması mı geliyor? Haziran ayının başlarında Riot Games, ünlü Valorant mobil portunu birinci yıldönümlerinin bir parçası olarak duyurdu.

Ancak o zamandan beri Riot Games bu konuda sessiz kaldı ve insanların beklentileri her geçen gün arttı. Valorant Mobile Ne zaman geliyor? Riot Games, PC oyunlarını mobil cihazlara getirmeye hiç de yabancı değil. League of Legends’ın mobil limanı Runeterra, kısa sürede güçlü bir takipçi kitlesine ulaştı. Valorant Mobile hakkında birçok soru var ve duyurulan Riot Mobile uygulamasında ana mobil yol arkadaşı seçeneği olarak Valorant bulunuyor.

Riot Mobile uygulaması ayrıca Valorant Mobile da dahil olmak üzere gelecekteki Riot oyunlarını desteklemeyi vaat ediyor. Riot Games’in, Valorant Mobile’ın çıkışına hazırlık olarak Riot Mobile uygulamasını piyasaya sürmesi bekleniyor. Not: Makale yazarın görüşlerini yansıtmaktadır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Valorant Mobile Ne zaman geliyor? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Yoru Fakeout


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER