Wolfteam Sistem Gereksinimleri – Kaç GB

Wolfteam Sistem Gereksinimleri Nedir? Wolfteam oyunun bilgisayarınızda hatasız bir şekilde oynanabilmesi için bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Bu özellikler bilgisayarın sistem özellikleri olan işletim sistemi, işlemci hızı, Ram ve ekran kartına bağlı özellikler olarak karşımıza çıkmaktadır. Wolfteam oynamak içi minimum düzeyde sistem gereksinim özellikleri belirli olarak bulunur.

Wolfteam Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem GereksinimiÖnerilen Sistem Gereksinimi
işletim sistemiWindows (R) XP/Vista/Windows 7/Windows 8.1/Windows 10
İşlemciPentium IV (veya eşdeğeri)1.4 ghzPentium IV (veya eşdeğeri) 2.2 ghz
Hafıza1 GB (1024 MB)2GB+ (2048 MB+)
Sabit Sürücü3GB boş sabit disk alanı veya daha fazlası
VideoGeForce FX 5700 veya Radeon 7600 w/512mb bellekGeForce FX 6800 veya Radeon 9550 w/1GB bellek
SesDirectX 9.0c Uyumlu ses kartı
Geniş Bant İnternet Bağlantısı (56K modem ve WiFi önerilmez)Web sitemize ortalama ping süresi 90 ms’den az olan Geniş Bant İnternet Bağlantısı (WiFi bağlantıları önerilmez)
Wolfteam Sistem Gereksinimleri
Wolfteam Sistem Gereksinimleri

Wolfteam sistem gereksinimleri için en gerekli olan en düşük işlemci Pentium 1.4 GHz hızına sahip olmalıdır. Aynı zamanda oyunu oynamak için gerekli olan minimum düzeyde bulunan ekran kartının 256 Mb GeForce 5700 olması gerekmektedir. Ayrıca cihazın işletim sistemi ise Windows 2000 olarak minimum bir düzeye sahiptir. Ek olarak sistem için en düşük düzeyde bulunan Ram 1 Gb depolama gücüne sahip olmalıdır. Son olarak oyunda kullanılacak arayüz yani DirectX 9.0c olmalıdır.

Yukarıda yer alan özellikle cihazın Wolfteam sistem gereksinimleri açısından en düşük düzeyde bulunmaktadır. Cihazın sahip olduğu bu sistemsel özellikler sayesinde kolayca Wolfteam oynamak mümkün bir hale gelmektedir. Bu şekilde sistem gereksinim özellikleri sayesinde oyun keyfi yaşamak imkanlıdır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Batman Arkham Knight Sistem Gereksinimleri


Wolfteam Kaç GB

WolfTeam’i çalıştırabilir miyim? Elinize alabileceğiniz en ucuz grafik kartı bir NVIDIA GeForce GTS 250’dir. Wolfteam Kaç GB? Wolfteam için minimum bellek gereksinimi, bilgisayarınızda kurulu olan 1 GB RAM’dir. WolfTeam: Classic’i çalıştırmak için en az bir Intel Core 2 Duo E8400 CPU gereklidir. WolfTeam: Classic, Windows 7 veya üzeri PC sistemlerinde çalışacaktır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Wolfteam Sistem Gereksinimleri Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Sistem Gereksinimi Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Hitman Absolution Sistem Gereksinimleri


Bu içeriğe oy verin!