Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Apex Legends 12. Sezon Savaş Bileti: gelen tüm ödüller ve açılabilir öğeler

Apex Legends 12 Sezon Savaş Bileti Nedir? Respawn Entertainment, Apex Legends Sezon 12’yi 8 Şubat 2022 Salı günü yayınlayacak. Battle Pass kıyafetleri ve kozmetikleri dışında, Defiance değişiklikleriyle ilgili neredeyse her ayrıntı ortaya çıktı.

Yeni Battle Pass, Prophet ve Loba için efsanevi görünümlerin yanı sıra Ashes, Crypto ve Lifeline için destansı görünümler içerecek. Hemlok saldırı tüfeği bu sefer Defiance’ta tepki verecek. Tıpkı önceki yinelemelerde olduğu gibi, bu geçiş de 10 ABD Dolarına eşdeğer olan 950 Apex jetonuna mal olacak.

Apex Legends 12. Sezon

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Savaş Bileti Nedir


Apex Legends 12 Sezon Savaş Bileti ile alakalı tüm detaylar burada:

Apex Legends, yılın ilk sezonluk geçişine giriyor. Beklendiği gibi, yeni Battle Pass Defiance ile birlikte geliyor ve oyuncular oyunu aylarca bozmak için yeni bir bahane bulacaklar. Önceki geçişlerden Apex Coins toplayan oyuncular, yukarıda belirtilen 10 doları harcamadan Battle Pass satın alabilecekler. Efsanevi görünümler, Ash, Crypto ve Lifeline için epik görünümler de dahil olmak üzere çeşitli kozmetik ürünler mevcut olacak.

Hemlock Assault Rifle’ın reaktif görünümü, oyuncular Battle Pass’ta ilerledikçe açılabilir hale gelecek. Önceki sezonlarda olduğu gibi, oyuna para harcamak istemeyen oyuncular için bazı ücretsiz eşyalar da sunulacak. Bunun da ötesinde, tek seferde 25 içerik seviyesinin kilidini açan 2.800 Apex Coins. (Yaklaşık 30 $) değerinde bir “Savaş Bileti Paketi” var. Bu, oyuncuların diğer öğelerin kilidini hızlı ve kolay bir şekilde açmasına yardımcı olur.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant Derece Sistemi


Apex Legends 12. Sezon

Defiance, oyuna başka birçok değişiklik getirecek. Buna ek olarak, Dereceli Mod ve Tap Strafe nerflerinde bazı denge değişiklikleri de oyuna eklenecek.

Apex Legends’ın yeni sezonu 8 Şubat 2022’de tüm platformlarda yayınlanacak. PS5 ve Xbox Series X|S için yeni nesil güncellemelerin de yakında yayınlanması bekleniyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Apex Legends 12 Sezon Savaş Bileti sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Valorant VAN 19


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER