Perşembe, Haziran 13, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Apex Legends en iyi silah bilgilerini içeren listeyi derledik

Apex Legends en iyi silah bilgilerini içeren listeyi derledik. Apex Legends Mobile, birkaç hafta önce oyun pazarına girdi. Ancak, yumuşak lansman yalnızca 10 ülkede kullanılabilir. Bu bölgelerden oyuncular bu heyecan verici oyunu indirdi ve keyfini çıkardı. Silahlar battle royale türünde en önemli rolü oynadığından, oyuncuların silahlarla oynamadan önce silahlara aşina olmaları önemli hale geliyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Steam oyunları nasıl silinir


Apex Legends en iyi 3 silah

1) R-301 Carbine

Apex Legends silah Listesi

Silahın oyundaki en iyi saldırı tüfeği olduğu bildiriliyor. Silahın hafif bir geri tepmesi vardır ve ADS ile kolayca kontrol edilebilir. Ek olarak, bu silah, büyük hasar vermesiyle ünlüdür ve tek bir atışta birden fazla düşmanı devirme yeteneğine sahiptir. Silahın şarjör kapasitesi 18’dir ve genişletilmiş bir şarjör ile donatıldığında 28’e çıkarılabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Skyrim En iyi modlar


2) R-99

Apex Legends R-99

R-99, orta ve uzman oyuncular için bir silahtır. Hafif makineli tüfek, 198 DPS ile oyundaki en yüksek atış oranlarından birine sahip. Alternatör genellikle onunla karşılaştırılmasına rağmen, R-99’un patlayıcı ateş patlamaları onu kısa mesafeli çatışmalarda ölümcül bir silah haline getirir. R-99’un sadece 20 mermisi olduğu için kontrol edilmesi zor olabilir. Bununla birlikte, genişletilmiş şarjörle donatıldığında, tabanca bir rakibi yok etmeye yetecek kadar 27 mermi tutar.

3) EVA-8 Otomatik

Apex Legends EVA-8 Otomatik

EVA-8, Apex Legends Mobile’da uzun menzilli savaşlarda yarattığı tahribatla tanınan otomatik bir av tüfeğidir. Bu silahın yeni başlayanlar için çok yararlı olduğu kanıtlanmıştır. Silah, mermilerinin yayılma şeklinin 8 numaraya benzemesi nedeniyle “8” olarak adlandırıldı.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Apex Legends en iyi silah sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Among Us En iyi İsimler


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER