Aquaman 2 Çıkış Tarihi Ne Zaman Kayıp Krallık 2023’te Geri Gelecek

Aquaman 2 Çıkış Tarihi Ne Zaman? Film, gecikmeler yaşayacak olan birkaç DCEU projesinden sadece biri.

Aquaman 2 Çıkış Tarihi Ne Zaman? Aquaman and the Lost Kingdom, Jason Momoa’nın yönetmen James Wan tarafından yönetilen 2018 filmi Aquaman’de. Arthur Curry rolünün merakla beklenen devamı. Pek çok hayran Arthur’u 2022’de tekrar göreceğimizi düşünürken (özellikle 2022 serisi için sırada ne olduğunu gösteren DC Comics teaser videosu). Ancak bugün Aquaman and the Lost Kingdom’ın resmi olarak 2023 yılına ertelendiği açıklandı.

Aquaman 2 Ne Zaman
Aquaman 2 Ne Zaman

Variety’ye göre film, görsel efektler bölümündeki COVID-19 ile ilgili üretim gecikmeleri nedeniyle ertelendi. Film, Noel 2022 çıkış tarihinden 17 Mart 2023 çıkış tarihine taşındı. Bu çok büyük bir destek olmasa da, bu yıl Aquaman’e çok fazla ilgi göstermeyeceğimiz anlamına geliyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Görevimiz Tehlike 7 Çıkış Tarihi


Aquaman 2 Çıkış Tarihi Ne Zaman

Arthur’u daha büyük bir formatta görmeyeli epey oldu. Zack Snyder’ın Justice League’inin çıkışıyla birlikte Arthur/Aquaman promosuna daha yakından baktık. Ancak COVID’in filmini izlemekten memnun olduğumuz birçok DCEU filminin çekimlerini ve filme alınmasını geciktirdiğinden bu yana ondan son görüşümüz oldu. . .

Bu, 2022’de Arthur’u oynayan annemin olmayacağı anlamına gelmez. Aslında, Adalet Birliği Peacemaker’ı durdurmak için çok geç geldiğinde. Aquaman ve John Cena’dan Chris Smith arasındaki Peacemaker ile harika zaman geçirdik. Kelebekler ve Barışçılar, Neptün ve Balık’ın uyku düzenlemeleri hakkında yorum yapıyorlar. Arthur’a bir kez daha baktık ama daha fazlasını istedik!


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: eFootball 2022 Mobile Ne Zaman


Aquaman Kayıp Krallık Ne Zaman

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, COVID gecikmeleri nedeniyle hala lansman tarihlerinin ertelendiğini görüyoruz. Halihazırda vizyona girmeye hazır çok sayıda film varken, birkaç tanesi de film yapamadığı için ertelendi. Dolayısıyla gelecekte her şey bir süre daha ertelenmeye devam edecek. Özellikle Warner Bros.’un son sürümüyle her şeyin yoluna gireceğini umuyor gibi görünüyor. Batman, ama ne yazık ki filmi bitirmek için değişiklik ve CGI çalışması çok mantıklı. Bu yüzden Arthur Curry’nin dünyasına (veya okyanusa) geri dönmek için 2023’e kadar beklememiz gerekecek. Ancak o zamana kadar hala çok DCEU’muz var. Belki bu yıl Momoa’nın Aquaman’ini görme şansımız olur. Değilse, baharı Arthur Curry ile kutlamaktan daha iyi ne olabilir?

Aquaman 2 Fragman

Aquaman 2 için henüz bir fragman yayınlanmadı. Lütfen sayfamızı yer ilimlerinize kayıt etmeyi unutmayınız. Aynı zamanda son gelişmelerden haber dar olmak için sık sık ziyaret ediniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Aquaman 2 Çıkış Tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Warzone 2 Çıkış Tarihi