Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Battlegrounds Mobile india UC fiyatları Yeni fiyatlar açıklandı [Pubg Mobile]

Battlegrounds Mobile india UC fiyatları Nedir? Battlegrounds Mobile India Early Access Pubg Mobile india UC fiyatları Nedir? (erken erişim) sürümü artık herkes için açık. Ve geliştiriciler kısa süre önce UC fiyatlarını açıkladı. Erken Erişim sürümü, 17 Haziran’da birden fazla PUBG Mobile etkileyicisine sunuldu. Geliştirici, 18 Haziran’da oyuncularına sürümünü ve fiyatlarını açıkladı.

Battlegrounds Mobile india UC fiyatları
Battlegrounds Mobile india UC fiyatları

Oyuncular Royal Pass’i satın almak ve UC’nin fiyatını öğrenmek için can atıyordu. Bu makale Krafton Inc. tarafından hazırlanan fiyatları listelemiştir. Belirlenen Battlegrounds Mobile India’nın yeni UC fiyatını sizlere hem sunacağız hem de tartışacağız. işte Aradığınız Battlegrounds Mobile india UC ücretleri Listesi:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Battlegrounds Mobile india nasıl indirilir


Battlegrounds Mobile india UC fiyatları: Geri Bildirimden sonra değiştirdi

Battlegrounds Mobile India’nın piyasaya sürülmesi, Eylül 2020’de yaklaşık bir yıl boyunca yasaklanan PUBG Mobile’ın ülkeye dönüşünü 4 gözle bir çok ülkeden insanlar ve ülkedeki oyuncular bekliyordu.. Geliştiriciler, Dynamo ve Rawknee gibi bazı popüler oyun yayıncılarına oyunun erken erişim sürümlerini sağladı.

Dinamo, Battlegrounds Mobile India’dan içerik akışı yapmak için resmi YouTube kanallarını ziyaret etti. Canlı yayın sırasında ilk parti UC fiyatları açıklandı. Oyuncular, BGMI’nin UC fiyatının PUBG Mobile’ın global versiyonundan biraz daha yüksek olduğunu görüyor. Bu, birçok spekülasyona neden oldu ve sonunda geliştiriciler sorunu fark etti. Son zamanlarda, Krafton Inc.’in oyuncu geri bildirimlerine dayanarak UC fiyatını ayarladığı bildirildi. işte Battlegrounds Mobile india UC fiyatları listesi:

Battlegrounds Mobile India UC’nin [kaldırılan] ilk fiyat listesi:

 • 60 UC – 10,49 Tl = 89 rupi
 • 300 UC – 52,94 TL = 449 rupi
 • 600 UC – 106.00 TL = 899 rupi
 • 1500 UC –259,57 TL= 2199 rupi
 • 3000 UC – 530,45 TL = 4499 rupi
 • 6000 UC – 1049,35 TL = 8900 rupi
Battlegrounds Mobile india UC fiyatları
Battlegrounds Mobile india UC fiyatları

Ayrıca Şu yazımızı da okuyunuz: Android Battlegrounds Mobile india APK


Pubg Mobile india UC fiyatları Revize Edildikten Sonra:

 • 60 UC – 8,84 TL = 75 rupi
 • 300 UC – 44,80 TL = 380 rupi
 • 600 UC – 88,43 TL= 750 rupi
 • 1500 UC – 224,02 TL = 1900 rupi
 • 3000 UC – 448,04 TL = 3800 rupi
 • 6000 UC – 884,28 TL =7500 rupi

Krafton’daki bazı oyuncular, oranları değiştirmeden önce UC satın aldı. Geliştirici, UC’yi daha yüksek bir fiyata satın alan oyuncuların mümkün olan en kısa sürede UC tazminatı alacağını garanti ediyor. Aşağıdaki Adımları tamamlayarak geri ödemenizi alabilirsiniz.

 • 60UC – 10 ek UC
 • 300UC – 50 ek UC
 • 600UC – 110 ek UC
 • 1.500UC – 245 ek UC
 • 3.000UC – 600 ek UC
 • 6.000UC – 1.275 ek UC

Oyuncular uzun süredir bu günü sabırsızlıkla bekliyordu ve popüler BR oyunlarını indirerek vakit kaybetmediler. Raporlara göre, Erken Erişim sürümünden birkaç saat sonra resmi indirme sayısı 5 milyonu aştı.

PUBG Mobile india nasıl indirilir- Google Play Store:

PUBG Mobile india nasıl indirilir?: Google Play Store yöntemi Android kullanıcıları ayrıca Google Play Store’dan Battlegrounds Mobile India Early Access’i indirebilir (Beta programına katılmayı seçerlerse). Programa katılmak için başvurabilirsiniz buraya tıklayabilirsiniz.

Not: APK+OBB dosyaları, oyuna ön kayıt yaptırmamış kullanıcılar için uygun olmayabilir.

Adım 3: Ardından, oyuncu Pubg Mobile hesabını İndia serverine Taşıma işlemi için ilk olarak indirmelidir. “Yükle” düğmesini tıklamalıdır. İndirme işlemi yakında başlayacaktır.

Adım 4: BGMI Early Access’i kurduktan sonra, oyuncular oyunu açmalı ve mevcut iki kaynak paketinden birini seçmelidir: düşük işlevli kaynak paketi veya yüksek tanımlı kaynak paketi Adım

5: Giriş yaptıktan/bir hesap oluşturduktan sonra, oyuncular Battlegrounds Mobile India oynamanın keyfini çıkarabilirler.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Battlegrounds Mobile india UC fiyatları Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Battlegrounds Mobile india Özellikleri


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER