CS Go Hile Kodları, Aim, Walhack (Tüm Kodlar)

CS Go Hile Kodları
CS Go Hile Kodları

CS Go Hile Kodları Nelerdir? Counter Strike: Global Offensive olarak bilinen çevrimiçi nişancı oyununun dördüncü oyunudur. Bu oyunun amacında terörist ve anti-terörist olarak gruplara ayrılarak birbirlerini yok etme üzerine kuruludur. Counter Strike oyununu daha eğlenceli bir hale getirmek için CSGo hile kodları kullanılmaktadır. Bu hileleri iki ayrı şekilde kullanmanız mümkün olacaktır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; CS GO İnsanlar Sadece t Olabilir


CS Go Hile Kodları

Birincisi girmekte olduğunuz sunucudan tamamen vac’siz olarak arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz. Bu CSGo hile kodları kullanımı şöyledir. İlk olarak Cs go’nun ana ekranından girerek maç bulma kısımından atölyeye girmeniz gerekmektedir.

Girdiğiniz atölyeden oynamak istediğiniz haritayı seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna arkadaşlarınızı davet ederek oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bir diğer kod ise mermi sekmeme hile kodudur.

Konsola weapen_accuracy_nospread “1”, weapon_debug_spread_gap “11 gibi kodları girerek mermi sekmemeyi aktif hale getirmiş olursunuz. Csgo hile kodları sayesinde hem oyun daha eğlenceli olur hem de arkadaşlarınız ile yaptığınız aktiviteye renk gelir. Her CS Go hile kodlarının işlevi farklılık gösterir. Hile kodları sayesinde oyunda daha fazla ilerlemeniz mümkündür.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. CS Go Hile Kodları sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; valorant bilinmeyen bir hatayla karşılaştık


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.