Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Final Fantasy XIV Endwalker Çıkış Tarihi Duyuruldu – Ne Zaman Çıkacak?

Final Fantasy XIV Endwalker Ne zaman çıkacak? Final Fantasy 14’ün yeni paketi olan Endwalker 23 kasım 2021 tarihinde PlayStation 5, PlayStation 4, PC ve Mac’te yayınlanacak.. Endwalkeri ön sipariş olarak alan oyuncular  4 gün önceden 19 kasımda  oynayabilecekler.

Final Fantasy Çıkış Tarihi bilgilerini sizlere aktardık. şimdi Reaper Sınıfıları ile ilgili bir kaç bilgi daha aktaracağız.

Final Fantasy 14 Endwalker Fragmanı;

Final Fantasy XIV Endwalker
Final Fantasy XIV Endwalker

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Metin2 Kazma


PlayStation Store’da standart sürüm 319,00 TL, dijital toplayıcı sürümü 429,00 TL’dir. Steam’de standart versiyon 152.99 TL fiyatlarına satın alabilirsiniz.

Final Fantasy XIV Endwalker – Yeni Sınıflar

Büyük bir eklenti olan olan Endwalker resmi olarak duyuruldu. Yeni hikayeyle birlikte  Endwalker eklentisi 2 yeni oynanabilir sınıfta içeriyor, destek Sage sınıfı ve hasar Reaper sınıfı ,Reaper sınıfı Final Fantasy 14 Fan Fest  te açıklanmıştı.  Geliştiriciler Endwalker eklentisinin önceki eklentilerden daha geç çıkmasının pandemi sebebiyle olduğunu söyledi.

Geliştiriciler gecikmeyle birlikte daha fazla içerik olduğunu söylüyor. Yeni bölgeler , zindanlar ve Reaper .  Reaper  yakın dövüş yüksek hasar veren bir sınıf, tırpan kullanıyor ve yanına bir yardımcı çağırabiliyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Steam Altın Hafta indirimi


İyileştirmeci olan Sage ise mekanik bıçaklar kullanarak saldırabilen,  kendini ve takımını iyileştirebilen bir sınıf.

Reaper Sınıfı Tanıtım Fragmanı;

Final Fantasy 14

Diğer bir duyuruda, Shadowbringers eklentisiyle gelen ve önceden sadece kadın olarak seçilebilen Viera ırkı artık erkek olarak ta oynanabilecek . Geliştiriciler ayrıca Hrothgar ırkınada kadın seçeneğinin getirilmesini planladıklarını duyurdular ama bunu Endwalker çıkış tarihine kadar ekleyemeyeceklerini söylediler.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Final Fantasy XIV Endwalker sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Bilgisayar Oyunları Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Tropico 6 Türkçe Yama İndir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER