Free Fire Hazine Avı Etkinliği nedir? Gizli Semboller Nasıl Bulunur?

Free Fire Hazine Avı Etkinliği
Free Fire Hazine Avı Etkinliği

Free Fire Hazine Avı Etkinliği nedir? Garena Free Fire’ın yeni dönem etkinliğini biliyor musunuz? Mevcut sezon için geçerlidir ve oyunda birçok yeni mini etkinlik önerilmiştir. Bu mini etkinliklerden biri oyunda çalışıyor ve Free Fire Treasure Hunt Event olarak adlandırılıyor. Bu etkinlik için ödül aldınız mı? Oyundaki herkes ücretsiz bir elmas kraliyet kartı alabilir.

Aşağıda hazine avı ve ücretsiz elmas kraliyet kuponlarını nasıl alacağınız hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Ayrıca Free Fire’da Alp Haritası adlı yeni bir harita var. Tüm Free Fire oyuncuları için en büyük sürpriz burada. Ancak, bu etkinliğin yaklaşan haritaya bir bağlantısı var. Garena Free Fire, oyuncularının ALP haritasını kullanmasını ve keşfetmesini istiyor, bu yüzden bir hazine avı düzenliyorlar.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Jeneratör


Bu güncelleme için bir başka iyi haber ise yeni 360 derece görüntüleme özelliği. Bu özellik, oynatıcısının 360 derecelik bir görünümde çeşitli konumları görüntülemesini sağlar.

Ancak bu özellik yalnızca Alp Haritası için kullanılabilir. Bu güncellemeyi ve yaklaşan Free Fire etkinliğini merak ediyor musunuz? O zaman aşağıdaki blogu okumalısınız:

Free Fire Hazine Avı Etkinliği: Kraliyet Kuponu

İlk olarak, hazine avı birkaç gün sürer ve bu süre boyunca görevi tamamlamanız gerekir. Etkinlik 27 Aralık 2021’de başlayacak ve 10 Ocak 2022’de sona erecek. Ancak, oyuncunun Elmas Kraliyet Kuponu almak için yeterli zamanı olacaktır. Ayrıca bu olayı atlamak için Free Fire’da New Age bölümünü açmanız gerekiyor. Bundan sonra, o bölümdeki “Yeni bir harita keşfet” düğmesini tıklayın. Bu etkinliğin zorluğu, Alpler haritasında üç gizli sembol bulmaktır. Bu semboller gizlidir ve görünümleri pembe çiçeklerdir.


Free fire Kraliyet Kuponu
Free fire Kraliyet Kuponu

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire Sınırsız Elmas Hilesi


Gizli Semboller Nasıl Bulunur?

Oyuncuların düşündüğü bir sonraki büyük sorun, bu sembolleri bulmanın bir yolunu bulmaktır. Pekala, araba kullanmadan önce haritada kontrol etmeniz gereken bazı yerler var. İşte Free Fire hazine avı için gizli semboller bulabileceğiniz bazı öneriler: Her şey hazine avı ile ilgili.

  1. Kar yağışı
  2. görünüm
  3. Rıhtım
Free fire semboller nasıl bulunur
Free fire semboller nasıl bulunur

Üç sembolü de bulduktan sonra, meydan okuma için ödüllendirileceğiniz aktivite bölümünü görüntüleyebilirsiniz. Royal Voucher (Kraliyet Kuponu) kilidi otomatik olarak açılacak, satın al düğmesine tıklamanız yeterli.

Free fire Royal Voucher
Free fire Royal Voucher

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Free Fire Hazine Avı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Free fire Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi de İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Free Fire MAX için Telefon


Bu içeriğe oy verin!