Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

GTA 5 Save Dosyaları, Nerede Bulunur ve Nereye Atılır? (bitirilmiş save)

GTA 5 Save Dosyaları Nedir? GTA 5 Oyun kaydetme dosyaları nasıl indirilir ve kurulur? GTA 5’teki her görevi tamamlamak için zamanınız yok mu? Bunun yerine, kaydetme dosyasını indirin ve yükleyin. 78 Saat – GTA 5’i %100 tamamlama oranıyla tamamlamak için gereken toplam saat sayısı. Bu, GTA 5 oyunlarından başka hiçbir şey olmayan üç tam gün. (Tüm oyunu kesintisiz olarak oynayacağınızı varsayarsak) Senin için iyi, çok zamanın olduğunu varsayarsak.

Ne yazık ki, bugünlerde herkesin GTA 5 hikaye modunun tamamını tamamlamaya zamanı yok. GTA 5’in hikaye modunun yeniliğiyle ilgilenmeyen insanlardan biriyseniz.

GTA 5’te daha önce kilitlenmiş etkinliklerin çoğunu karşılayabilmek ve yapabilmek istiyorsanız, okumaya devam edin. GTA 5’te bunu nasıl yapacağınızı göstereceğim. Gta 5 bitirilmiş save dosyası ile de tüm görevleri anlık bitirmiş olabileceğiniz bir seçeneğinizin de olduğunu biliyor muydunuz?


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; GTA 5 Tam Ekran Yapma


gta 5 save dosyası nerede

GTA 5 savegames indirip yüklemeye başlamadan önce, gta 5 save dosyası nerede klasörünü bulmalıyız. Genel olarak, GTA 5 oyun kaydetme konumunuzu burada bulabilirsiniz. “C:\Kullanıcılar*kullanıcı adı*\Belgeler\Rockstar Games\GTA V\Profiles” Diğer olası oyun kaydetme dosyası konumları şunlardır:

  • C:\Kullanıcılar\Kullanıcıadınızburaya\Belgeler\Rockstar Games\GTAV\Profiles ;;
  • C:\ProgramData\SocialClub\adınızburaya\numaranız ;
  • C:\Kullanıcılar\adınız\AppData\Local\Rockstar Games\GTA V\Profiles ;

gta 5 save dosyası nereye atılır

Bir oyun kaydetme dosyasını GTA 5’e yüklemek oldukça kolaydır. Peki gta 5 save dosyası nereye atılır? Bir Gama kaydetme dosyasını kopyalayıp yapıştırmak ve onu ilgili GTA 5 oyununa yapıştırmak gibidir. Artık GTA 5 save oyununuzun nerede olduğu hakkında iyi bir fikriniz olduğuna göre, GTA 5 save game dosyasını indirip kurabiliriz.

  • DireZephyr’in %100 Game Save v6.1 modunu indirin;
  • İndirilen ZIP Klasörünü çıkarın;
  • Yeni çıkarılan klasördeki tüm dosyaları kopyalayın (Installation.txt, SGTA50015 ve SGTA50015.bak);
  • GTA 5 Game Save klasörünüze gidin;
  • Kopyalanan Game Save dosyalarını GTA 5 Game Save Klasörüne yapıştırın;

Epic Games veya Steam istemciniz buluta kaydetme hataları gösteriyorsa. Yeni yüklemeler için bulut oyunu kaydetme dosyalarını atlamayın ve indirmeyin. Çünkü bunlar oyun kaydetme dosyalarımızın yerini alabilir.

gta 5 save dosyası nereye atılır
gta 5 save dosyası nereye atılır

gta 5 save dosyaları

gta 5 save dosyası nasıl indiririm? İnternetteki en büyük GTA 5 mod kitaplığı – gta5-mods.com. Yalnızca en iyi GTA 5 modlarından bazılarını içermekle kalmaz. aynı zamanda GTA 5 oyunlarını %100 tamamlama oranıyla kaydeder. DireZephyr‘in son beş yılda 5 milyondan fazla kez indirilen %100 Game Saver v6.1 moduyla. GTA 5’in hikaye modunu oynamak için fazla zamanı olmayan sadece biz değiliz. GTA 5 için en iyi %100 Game Saver dosyalarından birini arıyorsanız, işte bu. Geriye kalan tek şey, bir sonraki bölümde göstereceğimiz Game Save dosyalarını yüklemek.

gta 5 bitirilmiş save

GTA 5 Save Dosyaları
GTA 5 Save Dosyaları

GTA 5’in hikaye modunu pek umursamıyorsanız, %100 kayıtlı oyun dosyasını indirip kurmak gta 5 bitirilmiş save sizin için harika olacaktır. GTA 5’in hikaye modunu “bitirmenin” zararsız bir yoludur. Hile gerektirmez. Los Santos’ta bolca nakit parayla dolaşabilir ve hemen hemen istediğiniz her şeyi satın alabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. GTA 5 Save Dosyaları sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden Takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer GTA Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; GTA 5 PS3 Para Hilesi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER