Hogwarts Legacy çıkış tarihi Açıklanacak mı? çıkış tarihi verebilir

Hogwarts Legacy çıkış tarihi
Hogwarts Legacy çıkış tarihi

Hogwarts Legacy çıkış tarihi Açıklanacak mı? Hogwarts Legacy, oyunun ilk ve tek fragmanının yayınlandığı yer olduğu için PlayStation State of Play etkinliğiyle derin bağları var. PlayStation State of Play 2022 haberi onaylandıktan sonra hayranların tek bir sorusu vardı: Hogwarts Legacy bunun bir parçası olacak mı? Hayranlar çıkış tarihini bilecekler mi? 2020 fragmanından bu yana çok az şey olduğu için topluluğu suçlayamazsınız.

Hogwarts Legacy Fragmanı

Diğer tek doğrulama bilgisi kaynağı, oyun hakkında bazı ayrıntılar sağlayan bir web sitesidir. Bu arada oyunun fragmanı, PlayStation tarihinin en çok izlenen oyun fragmanı. Sony’den gelen resmi bilgilere göre Batılı geliştiricilerin oyunlarına dahil edilecek. Mart ayının başlarında, Hogwarts Legacy’nin State of Play etkinliğinde yer alabileceğine dair söylentiler dolaşmaya başladı.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Real Racing 4 Çıkış Tarihi


Hogwarts Legacy, PlayStation State of Play 2022’de yer alırsa çıkış tarihi verebilir

Avalanche tarihe ayak uydurursa, Hogwarts Legacy bu yılki State of Play etkinliğinde yer alacak. Oyun ayrıca PC ve Xbox konsollarında da mevcut olacak, bu da hiçbir şekilde PlayStation’a özel olmadığı anlamına geliyor. Fragman 2020’de çıktı ve o sırada potansiyel bir sürüm penceresi gösterdi.

Fragman yayınlandığından beri, oyunun olası çıkışı hakkında birçok rapor ve spekülasyon yapıldı. Bazı raporlar gecikmelere işaret ederken, bir diğeri oyunun başlangıçta planlandığı gibi 2022’de piyasaya sürüleceğini öne sürüyor. Oyun 2022’de çıkacak olsaydı, işin çoğu şimdiye kadar yapılmış olmalı. Eğer durum buysa, Avalanche’ın bir randevuyu yakalamak için nispeten iyi bir şansı var.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Lost Ark Çıkış Tarihi


Hogwarts Legacy Ne Zaman Çıkacak

Hogwarts Legacy, bugünkü State of Play etkinliğinde mevcutsa ve bir fragman ortaya çıkarsa, bunun kapsamlı bir fragman olması muhtemeldir. Amaç şüphesiz ki hayranlara yaklaşan oyun özelliklerini göstermek olsa da, çıkış tarihi ortaya çıkıyor. Böyle büyük bir etkinlikte bir tarih duyurmak da büyük bir heyecan yaratacaktır. Oyun, çıkış tarihi açıklandıktan sonra bile ertelenebilirken, hayranlar her zaman onaylanan satın alma tarihini bilmek isteyeceklerdir. Etkinlik PT 2:00pm PT’de başladığından hayranların artık sabırlı olması gerekecek. Herhangi bir onay bulunmamakla birlikte, oyunun ortaya çıkması ve çıkış tarihini ortaya koyması muhtemeldir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Hogwarts Legacy çıkış tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Hyper Front Çıkış Tarihi


Bu içeriğe oy verin!