Perşembe, Şubat 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

İnce: İmamoğlu’na verilen ceza büyük bir demokrasi ayıbı!

Memleket Partisi Genel Başkanı Sayın Muharrem İnce ‘den Ekrem İmamoğlu ‘na destek tweeti! İnce, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ‘na hapis ve siyasi yasak cezası kararını eleştirdi. Konu ile ilgili sosyal medya platformu Twitter’dan destek paylaşımı yaptı.

İnce: “İmamoğlu’na verilen ceza büyük bir demokrasi ayıbıdır!”

Ekrem İmamoğlu’na verilen hapis cezası ve siyasi yasak büyük bir demokrasi ayıbıdır.

Muharrem İnce

Sosyal medya’da dün itibari ile başlayan destek tweetleri ses kesmiyor. Sadece Muharrem İnce değil, tüm siyaset camiası hareketlendi. Twitter gündem başlıkları tamamen siyaset gündemine döndü. Etiketlere yapılan binlerce yorum ve beğeni var.


Ece Üner: Yargı karar çıkardı, yargı aday da çıkardı!


Mahkeme kararı sonrasında, Ekrem İmamoğlu ‘na hapis ve siyasi yasak cezası kararı çıktı. Hemen sonrasında İstanbul Saraçhane ‘de tepkiyle karşılanan bu karar “Hükümet istifa” sloganlarına dönüştü. Ekrem İmamoğlu ve Meral Akşener toplanan kalabalığı sakinleştirmek için konuşma yapmak zorunda kaldılar.

Avukat Rezan Epözdemir: Ceza infaz düzenlemesi bu karara hapis öngörmüyor

Siyaset camiasınında yakından tanıdığı bir isim olan, Avukat Rezan Epözdemir konu ile ilgili bazı açıklamalar yaptı. Üstelik İmamoğlu’nun hapis ve siyasi karar ile ilgili davasına net yanıt verdi. Sonuç olarak Epözdemir, ceza infaz düzenlemesi bu karara hapis öngörmediği açıklamasını yaptı. Öte yandan Ak Parti Grup Başkan vekilinden bir açıklama geldi. Konunun henüz tam olarak netleşmediğini öne sürdü. Açıklanan karar için henüz bir net yargı olmadığını belirtti.

Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER