Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

İnstagramda Yorumlar Gözükmüyor (Nasıl Düzeltilir)

İnstagramda Yorumlar Gözükmüyor Nasıl Düzeltilir? İnstagramda yorumların gözükmemesi adlı sorun farklı zaman dilimlerinde sıkça karşınıza çıkabilir. Paylaştığınız bir gönderideki ya da yorum yaptığınız farklı bir gönderide yorumlar gözükmüyor olabilir. Bu duruma sebep olan pek çok farklı durum mevcuttur. Gelin instagram’da yorumlar gözükmüyor sorununun sebeplerine bakalım.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; İnstagram Hangi Ünlüye Benziyorsun Efekti


İnstagramda Yorumlar Gözükmüyor

Eğer bir kişinin yorumuna yanı vermişseniz ve bir süre sonra bu yorum görünmüyor ise kişi kendi yorumunu silmiş olabilir. Ya da siz direkt başkasının gönderisine yorum yapmışsanız ve bu yorum gözükmüyor ise paylaşan kişi, sizin yorumunuzu silmiş olabilir. Yorum engeli yemiş olabilirsiniz aynı zamanda. Eğer bu durumlardan hiçbiri değilse ve hiçbir gönderideki yorumlar görünmüyor ise durum size uygulama hatası gibi gelebilir. İnstagram yorumlar görünmüyor şikayeti aslında uygulama hatası gibi gözükse de bu sadece geçici bir aksaklıktır. Bunu atlatmak için çok basit yöntemler mevcut. Bunlardan ilki, uygulamadan tamamen çıkış yapmak ve sonra yeniden girmek. Bir diğeri ise telefonunuzu yeniden başlatıp ardından uygulamaya giriş yapmaktır. Bu yöntemler ile yaşanan kısa aksaklık hızlıca çözüme kavuşabilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. İnstagram Yorumlar Gözükmüyor Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer İnstagram Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Bedava İnstagram Takipçi Hilesi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER