Jahrein Ali Babacan Yayını Ne Zaman [DEVA Partisi Genel Başkanı]

Jahrein Ali Babacan Yayını Ne Zaman
Jahrein Ali Babacan Yayını Ne Zaman

Jahrein Ali Babacan Yayını Ne Zaman? Geçtiğimiz günlerde chp başkanı Kemal Kılıçdaroğlunu ağırlayan popüler yayıncı, Şimdide Ali Babacan’ı ağırlıyor. Ali Babacan, Jahrein’in konuğu olacak. Ali Babacan Jahrein Yayını Ne Zaman olacak ve Yayının içeriği neler olacak merak mı ediyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Öncelikle Yayınımızın tarihi ve saati belli değil. Jahrein Yayını saatleri ve zamanı belirledikten sonra Aşağıdaki link üzerinden yayına bağlana bileceksiniz. Web Adresimizi Yer İlimlerine Kaydedin ve Jahrein ve Ali Babacan Yayını Yayın başladığında aşağıdaki link üzerinden giriş sağlayın.

Jahrein Ali Babacan Yayını Ne Zaman
Jahrein Ali Babacan Yayını Ne Zaman
https://twitter.com/jahreindota/status/1398758145112121349

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Glocalzone Nedir


Jahrein Ali Babacan Yayını

Jahrein Ali Babacan Yayını” Bu yayında Neler beklemeliyiz? Geçtiğimiz günlerde Kemal Kılıçdaroğlu’nu kendi kanalında ağırlayan yayıncı Jahrein, şimdi de Ali Babacan ile Twitch’te yayın yapacak. Jahrein, önümüzdeki seçimlerde bağımsız bir parlamentoya aday olacağını duyurarak, birkaç hafta önce siyasi faaliyetlerini yineledi. Popüler yayıncı daha sonra Kemal Kılıçdaroğlu’nu Twitch kanalında ağırladı ve ona bazı sorular sordu. Yayıncılık çok yüksek bir izleyiciye ulaştı ve aynı zamanda ana akım medyada da yeri var. Ali Babacan için Jahrein “Bu çok zor bir yayın olacak” dedi Ali babacan davetini kabul etti ve Babacan Jahrein’in davetine cevap verdi ve” Bu şiddetli bir yayın olacak “diyerek” Yarın DM ile görüşelim “dedi.

Jahrein Ali Babacan Yayını Ne Zaman

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Sony Bitcoin


‘Ali Babacan’ı ve partisini ”mavi AKP” olarak görüyorum”:

Jahrein ve DEVA Partisi Genel Başkanı

Jahrein ve DEVA Partisi Genel Başkanı Jahrein’in KKHA’daki yeni konuğu Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan olacak. Ahmet Sonucu, Jahrein adıyla Twitch’te bir yayın açtığını biliyoruz. Geçenlerde Cumhuriyetçi Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu Twitch kanalında konuk etti ve Kılıçdarolu’yu izleyenlere sorular sordu.

canlı yayın 360.000 izlenme aldı. Daha sonra çok destek aldı ve bazı medya tarafından eleştirildi. Ahmet Sonuç adlı Twitch yayıncısı “Jahrein” DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ile sorular soracak. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun yayınına ev sahipliği yaptıktan sonra Twitch yayıncısı Jahrein şimdi DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ı konuk edecek.

Jahrein Ali Babacan Yayını Ne Zaman

Jahrein Ali Babacan Yayını Ne Zaman? yayın hakkında güncel detaylardan bilgi sahibi olmayı ve yayının başladığı tarihte ilk izleyenlerden biri olmayı mı istiyorsunuz? O zaman yukarıdaki link üzerinden giriş sağlayabilmek için sizlere aktardığımız yukarıdaki adımları takip edin. Twitch aynı zamanda politikacılardan giderek daha fazla ilgi görüyor çünkü giderek daha popüler hale geliyor.

Özellikle de genç nesille ilişki kurmanın ve onlarla iletişim kurmanın mantıklı bir yolu olduğu için. İlk olarak Mansur Yavaş’ın Pqueen yayınındaki misafirlerinden başlayan siyaset, daha sonra siyasetçiler arasında popüler bir trend haline geldi ve Twitch’te tek tek yeni isimler görmeye başladık. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, gençlerle iletişim kurmak için kendi Twitch kanalını açtı; Cumhuriyet Halk Önderi (CHP) lideri Kemal Kılıçdaroğlu, aynı zamanda Twitch de Jahrein’in konuğu oldu.

(Jahrein) bağımsız milletvekili adayı olarak görev yapacağını açıkladı bir sonraki genel seçimde. Ancak önümüzdeki birkaç gün içinde Twitch’te gördüğümüz politikacıların sayısı artacak gibi görünüyor. Listeye eklenen yeni isim, geçmişte ülkemizin Dışişleri ve Ekonomi Bakanı olarak görev yapan Ali Babacan oldu.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Jahrein Ali Babacan Yayını sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer İnfluencer Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Filistine Nasıl Yardım Edilir