Oyun

Kaç Saat PubG Mobile Oynadım: Oynadığımı Nasıl Öğrenirim?

Kaç Saat PubG Mobile Oynadım? Bazen oyun alışkanlıklarınız hakkında ne kadar çok şey bilirseniz, antrenmanınız üzerinde o kadar fazla kontrolünüz olur. PUBG Mobile’ı kaç saat oynadığınızı merak ediyorsanız bu yazımızda bu sorunun cevabını bulmaya çalışacağız. PUBG Mobile, istediğiniz zaman oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Bu anlamda oyun oynamaya istediğiniz kadar vakit ayırabilirsiniz. Bu kontrolden çıktığında, aşırı kumar oynamaya başlarsınız ve bu da bir bağımlılığa yol açar. Genellikle bağımlılık yapan PUBG Mobile başta olmak üzere oyunları kaç saat oynadığınızı bilmekte fayda var.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Hesap Sıfırlama


Kaç Saat PubG Mobile Oynadım

Şu anda oyunda ne kadar zaman harcadığınızı söylemek imkansız ama PUBG Mobile’ın kurulduğu tarihi bilerek kendinize bir fikir verebilirsiniz. Bu, Google Play Oyunlar’a erişerek, Ayarlar ve Oyun Projesi’ne giderek yapılır. Bu menüde her oyunda kazandığınız başarıları görebilirsiniz, PUBG Mobile’a giriş yaparsanız ilk başarıyı kazandığınız tarihte görebilirsiniz.

Bu sayede oyunda ne kadar süredir bulunduğunuz hakkında kabaca bir fikir edinebilirsiniz. Tam olarak kaç saatiniz olduğunu bilmek istiyorsanız, her gün baştan sona kendinizi ölçmeyi deneyin. Bu şekilde hassas ölçümler elde edeceksiniz. Oyunu açtığınızda zamanlayıcıyı başlatmanız ve oyunu durdurduğunuzda durdurmanız yeterlidir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Royal Pass Hediye


Kaç Saat PubG Oynadım

Kısacası PUBG Mobile size tam olarak ne zaman oynadığınızı görme seçeneği sunmuyor ancak Google Play Oyunlar’daki hesap ayarlarınızdan öğrenebilirsiniz. Maalesef öyle oldu. Görünüşe göre geliştiriciler, hayranlarının her gün oyunda harcadıkları zaman miktarından endişe duymasını istemiyor ve onları tamamen cahil tutmayı tercih ediyor.

Pubg Mobile Rehberlerini sizler için adım adım paylaşıyoruz. Bu, Oyun hakkında tüm detaylara sahip olmak için Sayfamızı takip ediniz. Böylelikle son gelişmelerden ve güncellemelerden yararlanmış olursunuz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Kaç Saat PubG Mobile Oynadım sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile UC Hediye Gönderme


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu