Minecraft Ateş Direnci İksiri Yapımı, Nasıl Yapılır?

Minecraft Ateş Direnci İksiri Yapımı
Minecraft Ateş Direnci İksiri Yapımı

Minecraft Ateş Direnci İksiri Yapımı, Nedir? Efekti artırmak için birçok iksir yapabilirsiniz. Bazıları tehlikeli manzaraları kolayca geçebilir. Nether’a çok gidiyorsanız, bir yangına dayanıklılık iksiriniz olduğundan emin olun. Nether’de seyahat ederken lavla karşılaşmak kaçınılmazdır. Ateş iksirleri, ateş hasarına karşı tamamen bağışık oldukları için bunu bir sorun haline getirir! Nether’de ateş ve lavın her yerde bulunması göz önüne alındığında. Araziyi çok daha güvenli ve daha az endişe verici hale getirir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft İksir Standı Yapımı


Minecraft Ateş Direnci İksiri Yapımı

Ateş direnci iksiri yapımı için öncelikle iksir standının olması gerekmektedir. İksir standı yapmak için üç adet kırık taş ve bir adet alaz çubuğu gerekmektedir. Taşları bulmak kolay olsa da alaz çubuğunu elde etmek için kale bulmak gerekiyor. Kalelerin içerisinde bulunan alazların kesilmesiyle alaz çubuğu elde edilebiliyor. Akabinde ise çalışma masasına üç adet kırık taş ile bir adet alaz çubuğu yerleştirilerek iksir standı elde edilebiliyor. Bu sayede de minecraft‘ta ateş direnci iksiri yapımı sağlanıyor. Minecraft ateş direnci iksiri yapımı için nether yumrusu ve magma kremi gerekmektedir. Ayrıca kızıl taş ile etki süresi arttırılabilmektedir.

Ateş Direnci İksiri Yapımı

Ateş direnci iksiri yapımı etki süresi 3:00 ve 8:00 olarak belirtilmektedir. Nitekim etki süresine göre farklı malzemeler gerekmektedir. Gerekli detaylar aşağıda yer almaktadır. Ateş direnci iksiri yapımı için kullanılan nether yumrusu ve magma kremi ateş direncinin etki süresini 3:00 olarak vermektedir. Ateş direnci iksiri yapımı için kullanılan nether yumrusu, magma kremi ve kızıl taş, ateş direncinin etki süresini 8:00 olarak vermektedir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft’ta Ateş Direnci İksiri Yapımı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Nota Bloğu Yapımı


Bu içeriğe oy verin!