Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft için En iyi Bilgisayar: Hazır Sistemler

Minecraft için En iyi Bilgisayar Nedir? Minecraft, zamana direnen inanılmaz bir oyundur. 17 Mayıs 2009’da piyasaya sürülmesinden bu yana popülaritesi artmaya devam etti. O zamandan beri birçok topluluk ortaya çıktı ve oyun düzenli olarak güncellenmeye devam ediyor. Minecraft’a girmek istiyorsanız veya sadece oynamak için yeni bir bilgisayar arıyorsanız, şanslısınız.

Birçok önceden yüklenmiş bilgisayar oyun oynamak için mükemmeldir. Bu yazıda, bu tür sekiz ekipmanı sizler için listeledik. İşte Arayıp ta bulamayanlara Minecraft için En iyi Pc Hazır sistemleri.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Roblox için En İyi Telefon


Minecraft oynamak için ideal olan önceden oluşturulmuş en iyi bilgisayarlar

  • 1) CyberPowerPC Gamer Xtreme VR
  • 2) ASUS ROG STRIX GL12
  • 3) CyberPowerPC Gamer Xtreme GLC4200A
  • 4) CyberPowerPC Gamer Üstün SLC8420A
  • 5) CyberPowerPC Oyuncu Ultra GUA882

Minecraft için En iyi Bilgisayar

1) CyberPowerPC Gamer Xtreme VR

Minecraft oynamak için en iyi bilgisayarlar
Minecraft oynamak için en iyi bilgisayarlar

Cyber​PowerPC Gamer Xtreme VR şu anda en iyi Minecraft PC’lerden biridir. Minecraft oynarken size mükemmel performans sağlayabilecek bir GTX 1070 grafik kartı ile donatılmıştır. CyberPowerPC Gamer Xtreme VR, Minecraft’ın sorunsuz çalışmasını sağlamak için Intel i7-8700K CPU ve 16GB DDR4 RAM içerir.

Minecraft genellikle çok fazla CPU gücü gerektirmez, ancak ekstra meyve suyu Minecraft gölgelendiricilerini çalıştırırken faydalı olabilir. Bu, Minecraft’a daha gerçekçi grafikler ekleyen ve PC donanımınızın sınırlarını zorlayabilecek gelişmiş bir Minecraft modudur.

2) ASUS ROG STRIX GL12

Minecraft oynamak için bilgisayarlar
Minecraft oynamak için bilgisayarlar

Daha şık bir Minecraft PC arıyorsanız, ASUS ROG STRIX GL12 iyi bir seçimdir. Minecraft’ı çok yüksek çözünürlükte çalıştırmanıza izin veren bir GTX 1070 Ti grafik kartı ile donatılmıştır. ASUS ROG STRIX GL12, Minecraft’ın sorunsuz çalışmasına izin veren Intel i7-8700K CPU ve 16GB DDR4 RAM içerir.

3) CyberPowerPC Gamer Xtreme GLC4200A

Minecraft oynamak için en iyi pc
Minecraft oynamak için en iyi pc

Daha uygun fiyatlı bir Minecraft PC arıyorsanız, Cyber​ Bu bilgisayar, oyun oynamak için çok uygun. Intel i5-7400 CPU ve 8GB DDR4 RAM ile donatılmıştır. CyberPowerPC Gamer Xtreme GLC4200A ayrıca bir GTX 1060 grafik kartı içerir, böylece Minecraft modüllerini işleyebilir.

4) CyberPowerPC Gamer Üstün SLC8420A

Minecraft oynamak için pc
Minecraft oynamak için pc

Bu bilgisayar bir Intel i7-7700K CPU ve 16GB DDR4 RAM ile donatılmıştır. Bu da onu Minecraft oynamak için kullanılabilecek en güçlü bilgisayarlardan biri yapar. Cyber ​​​​PowerPC Gamer Xtreme VR ile aynı CPU ve RAM özelliklerini grafik kartı olmadan elde edebilirsiniz.

Grafikler, yerleşik video yonga seti tarafından işlenir. Ancak Minecraft söz konusu olduğunda, daha fazla lüks olan ek bir grafik kartına gerek yoktur.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Telefonda Silinen Kişiler Nasıl Geri Yüklenir


5) CyberPowerPC Oyuncu Ultra GUA882

Minecraft Bilgisayarı
Minecraft Bilgisayarı

Minecraft, Cyber ​​​​oynayabilen önceden oluşturulmuş ucuz bir bilgisayar arıyorsanız idealdir. PC, Minecraft’ta iyi performans sağlayacak Intel i5-7400 CPU ve 8GB DDR4 RAM ile donatılmıştır. CyberPowerPC Gamer Ultra GUA882 ayrıca bir GTX 1050 grafik kartı içerir.

Not: Bu liste sadece yazarın görüşlerini yansıtmaktadır.

Yukarıdaki örnekler, Minecraft oynamak için önceden oluşturulmuş en iyi bilgisayarlardan bazılarıdır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft için En iyi Bilgisayar sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Donanım Haberleri Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Windows 11 güncelleme %61


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER