Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Minecraft Kazmaya Basılan Büyüler (Kazma Büyüleri)

Minecraft Kazmaya Basılan Büyüler Nelerdir? Yıllardır popüler bir oyun olan Minecraft dünyasında kazma büyüleri oldukça yararlı olarak bilinmektedir. Oyunda karşınıza çıkan engelleri yok etmek için kazma büyülerini kullanmak yararlıdır. Ek olarak kazma büyüsü kullanarak elde edeceğiniz cevherin miktarını arttırmak mümkün bir hale gelir.

Minecraft kazma büyüleri sayesinde oyunda kazanacağınız cevher artmaktadır. Kazma büyüsü ile blokları kırabilir ve daha fazla cevher sahibi olabilirsiniz. Fakat bazen kasmaya basılan büyüler işe yaramayabilmektedirler. Şansız bir kazma büyüsüne denk gelerek bu durumla karşılaşmanız normaldir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Minecraft Kayış Yapımı


Minecraft Kazmaya Basılan Büyüler

Minecraft kazma büyüleri arasında yer alan büyülerden ilki verimlilik büyüsü ismi ile karşımıza çıkar. 5. Seviye gelmeden kullanılamayan bu büyü sayesinde bloklar daha hızlı bir şekilde kırılabilmektedir. Durum böyle olunca 5. Seviyeye sahip bir büyülü kazmayı sandıktan çıkarmak da sanıldığı kadar basit değildir. Bu büyüde ön plana çıkan özelliklerden biri de büyü sayesinde hızlı bir şekilde obsidyen toplamaktır.

Oyun dünyasında kazmaya basabileceğiniz büyülerden bir diğeri servet büyüsüdür. Servet büyüsü maksimum 3. Seviyede kullanılmaktadır. Blok kırarken ekstra ısıtma gerektirmeyen bloklar üzerinde işe yaramaktadır. Ayrıca bu büyü sayesinde cevher kazanmak kolay bir hale gelir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Minecraft Kazmaya Basılan Büyüler sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Minecraft Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Minecraft Cracked Servers APK


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER