Perşembe, Temmuz 25, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Overwatch 2 Çıkış Tarihi, Karakterler, Haberler, Fragman, Fiyat

Overwatch 2 Çıkış Tarihi Nedir? Hayranlar bir süredir “Overwatch 2″yi dört gözle bekliyorlardı ve bir zamanlar bu oyunun asla yayınlanmayacağına inanıyorlardı. “Overwatch 2″nin “erken sürümünün” 2022 yılında “Overwatch Ligi”nde kullanılacağı doğrulandı. Bu da hayranların uzun süredir bu yeni oyunla ilgili ilk güzel haberi almalarını sağlıyor. Overwatch 2 çılgınlığı yeniden kızışırken, en son haberler, söylentiler, sızıntılar ve bilmeniz gereken her şey burada.

Eylül 2021’in başlarında, 2022’deki “Overwatch Ligi”nin “Overwatch 2″nin “erken yapımı”nda gerçekleştirileceği doğrulandı. Jon Spector geçtiğimiz günlerde 2022’de Overwatch Ligi’nde yeni Overwatch 2 sürümünün nasıl uygulanacağını tartıştı. Hayranlar, ikinci oyundaki kahramanlarda büyük değişiklikler olup olmayacağını soruyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Final Fantasy 7 Remake Bölüm 2


Overwatch 2 Çıkış Tarihi Ne Zaman

Overwatch 2’nin gerçek çıkış tarihi belli değil. Tarihin 2022 ortası ve sonu olmasını bekliyoruz, ancak bildiğimizde güncelleyeceğiz. Blizzard oyunun tam perakende sürümünü yayınlamaya karar verdi. Turnuva 2022’de “erken üretim” olacağından resmi ligdeki profesyonel oyuncular tarafından kapsamlı bir şekilde test edilecek.

Overwatch 2 Ne zamanHenüz Netleşmedi Ama Bu Yıl.
Overwatch 2 Ne Zaman
Overwatch 2 Ne zaman
Overwatch 2 Ne zaman

karakterler

Overwatch 2 Karakter
Overwatch 2 Karakter

2019 yılında yayınlanan film fragmanı, orijinal oyundaki ana karakterlerin/kahramanların grafik güncellemelerle geri döneceğini gösteriyor. Sojourn ve Echo, yeni başlığa eklenmesi beklenen iki kahraman.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: God of War Ne zaman


tanıtım videosu

Aşağıda 2019’da yayınlanan Overwatch 2’nin orijinal film fragmanına göz atın. Blizzard, yeni oyunun bir parçası olacağı bilgisine atıfta bulunarak videoda şu başlığa sahip. Şunları yazdılar: “Birlikte kalın. Hiçlik Bölge bir saldırı başlattığında, Winston istilaya karşı savunmak için küçük bir saldırı ekibi kurdu. “Fakat umutlar sönmeye başlayınca, ekip zorlukların üstesinden gelmek için birleşmeli”-

Overwatch 2 Fragman

Fiyat

“Overwatch 2″nin fiyatı resmi olarak onaylanmadı, ancak oyunun standart sürümünün perakende fiyatı yaklaşık 59,99 £.

Overwatch 2 Fiyat
Overwatch 2 Fiyat

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Overwatch 2 Çıkış Tarihi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Websesi’nin Diğer Ne Zaman Bültenlerine de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: ELEX 2 Çıkış Tarihi


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER