Pubg Mobile Hassasiyet Kodu 2022 – Kopyalamak için Ayar Kodu

Pubg Mobile Hassasiyet Kodu 2022
Pubg Mobile Hassasiyet Kodu 2022

Pubg Mobile Hassasiyet Kodu 2022 için bilgileri sizlere derledik…. En iyi Pubg Mobile Hassasiyet Ayarına sahip olmayı düşünüyorsanız doğru yere geldiniz. İşte sizler için hazırladığımız Pubg mobile Hassasiyet Kodu Ayarlarına da bir göz gezdirin….

Krafton’ın ünlü oyunu Pubg Mobile, ünlü battle royale oyunu. Oyun, birinci sınıf grafik kalitesi ve gerçek hayattan ilham alan diğer oyun öğeleri sunar. Yeni güncelleme ile birlikte geliştiriciler, oyundaki oyuncular için bir beklenti seçeneği de eklemişler. Bu özelliğe, kullanıcıların hassas hassasiyet ayarlarını arkadaşlarıyla paylaşabileceği Hassasiyet Kodu adı verilir. Her şey 16 karakterlik bir kod yardımıyla yapılabilir. Bu makale, Pubg mobile oyuncularının daha iyi bir oyun deneyimi için kullandığı en hassasiyet kodu tartışıyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg mobile kapanıyor mu


Pubg Mobile Hassasiyet Kodu 2022 En iyi Ayarları Kopyalayın

Oyuncular her zaman optimum ayarlar için çoğaltmak için potansiyel olarak hassas kod arayışındadır. Oyun içinde diğer oyuncuların kontrollerini ve hassasiyet ayarlarını kullanmak en kolay yoldur. Battlegrounds Mobile deli oyuncuların kopyalayıp kullanabileceği hassasiyet kodlar aşağıdadır:

 • 7052-8888-0533-4852-899
 • 7052-8888-0533-4852-901

Ancak, Battlegrounds Mobile bazı acemi oyuncuları hassasiyet kodların oyunda nasıl uygulanacağını tam olarak anlayamayabilir. Pubg de tam kodu kullanmak için adım adım kılavuz:


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg eğlence parkı hızlı silah çekme


Pubg Mobile Hassasiyet Kodları, Nasıl Kullanılır

 1. Pubg’i açın ve Ayarlar menüsüne gidin.
 2. Ayarlarda hassasiyet ayarlarına gidin.
 3. Hassasiyet kodunu kullanmak için ‘Düzen Yönetimi’ seçeneğine dokunun.
 4. Düzen yönetimi seçeneğinde, ‘Arama Yöntemi’ düğmesini tıklayın.
 5. Arama yöntemine tıkladıktan sonra oyuncular hassasiyet kodunu yapıştırma seçeneğine sahip olacaklar.
 6. Oyuncular kodu kopyalayıp kutuya yapıştırabilir ve önizlemeye dokunabilir.
 7. Duyarlılık kodunda duyarlılık ayarları kullanılan oyuncunun adını gösterecektir.
 8. Oyuncular ayrıca farklı hassasiyet ayarları değerlerinde bir artış veya azalma göreceklerdir.
 9. Yeni hassasiyet ayarlarına geçmek için Tamam’a tıklayın.

NOT: Oyuncuların yeni hassasiyet ayarlarını kullanırken antrenman sahasını ziyaret etmeleri önerilir. TPP ve FPP’de farklı menzillerde ve görüş açılarında hedef iletimi ve geri tepme kontrolünü daha iyi anlamalarına yardımcı olacaktır. Diğer düşman oyuncularla savaş durumlarında yeni hassasiyetlerin nasıl çalıştığını görmek için TDM modunu da ziyaret edebilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile Hassasiyet Kodu 2022 sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg yeni sezon ne zaman


Bu içeriğe oy verin!