Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Roblox Anime Boyut Kodları: Hediye Güncel Kodu

Roblox Anime Boyut Kodları: işte en son hazırlanan anime kodunu sizlere listeledik. Roblox Anime Hediye Kodu için sizlere düzenledik. Bu oyunda oyuncuların kendilerini en sevdikleri anime dünyasına kaptırmalarına, farklı patronlarla savaşmalarına, karakterleri toplamalarına ve daha pek çok şeye olanak tanır.


roblox anime boyut kodlari hediye guncel kodu agustos 2021 3
Roblox Anime Boyut Kodları

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Roblox One Piece Millennium 3 Kodları


Anime ve Roblox’u seviyorsanız, Anime Dimension aşık olacağınız oyun olacak. Keşfetmeniz ve keşfetmeniz için çeşitli anime temalı konumlara sahiptir. Amaç, düşmanı yenmek için karakterinizi geliştirirken bu boyutları geçmektir. Bu Roblox oyununda acemi veya kıdemli olun, Roblox Anime Kodu yolculuğunuzu kolaylaştırabilir.

Roblox Anime Boyut Kodları

Ağustos 2021 itibariyle Roblox Anime Dimensions birçok geçerli koda sahiptir. Bu kodlar, oyunculara oyunda çeşitli aksesuarlar ve kaynaklar sağlar. Roblox Anime Kodu için sizlere derlediğimiz tüm liste aşağıda bulunmaktadır.

  • ABC370KDEF: Bu kodu 15 Dakika boyunca 50 Mücevher, 2x Altın Takviye, Ekstra Düşüş Takviyesi ve 2x XP Takviyesi için kullanın.
  • OUTOFCODENAMES: Bu kodu 15 Dakika boyunca 50 Mücevher, 2x Altın Takviye, Ekstra Düşüş Takviyesi ve 2x XP Takviyesi karşılığında kullanın.
  • GÜNCELLEME5: Bu kodu 30 Dakika Ekstra Drop Boost ve 2x EXP Boost (YENİ) için kullanın.
  • GÜNCELLEME4: Bu kodu 30 Dakika Ekstra Drop Boost için kullanın (YENİ).
  • 350KALREADY: Bu kodu 15 Dakika boyunca 100 Mücevher, 2x Altın Takviye, Ekstra Düşüş Takviyesi ve 2x XP Takviyesi için kullanın.

Roblox Anime Boyut Kodları Güncel bir şekilde sızdırılmıştır;


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Roblox Rumble Quest Kodları


  • LIKESSPEEDRUN: Bu kodu 15 Dakika boyunca 2x Gold Boost, Extra Drop Boost ve 2x XP Boost için kullanın.
  • 300KPOGGERS: Bu kodu 15 Dakika boyunca 100 Mücevher, 2x Altın Takviye, Ekstra Düşüş Takviyesi ve 2x XP Takviyesi için kullanın.
  • SOCLOSETO300K: Bu kodu 15 Dakika boyunca 2x Altın Takviyesi, Ekstra Düşüş Takviyesi ve 2x XP Takviyesi için kullanın.
Roblox Anime Boyut Kodları
Roblox Anime Boyut Kodları

Roblox Anime Hediye Kodu 2021

Gördüğünüz gibi, Roblox Anime Dimensions’da birçok mücevher, jeton ve drop item almak için bu kodları kullanabilirsiniz. Ancak, süresi dolmadan bunları kullandığınızdan emin olun. Roblox Anime Hediye Kodu 2021 kullanmak oldukça basit bir işlemdir. Diğer birçok Roblox oyunu gibi çalışır.

Öncelikle Roblox Anime Dimensions’da karakterinizi kurmanız ve seçmeniz gerekiyor. Ekranın sol üst köşesinde bir Twitter simgesi var. Yeni bir pencere açmak için bu düğmeye tıklayın. Yeni pencerede görünen metin kutusuna girmek istediğiniz kodu kopyalayıp yapıştırın. Şifreyi girdikten sonra şifreyi göndermek için DEVAM düğmesine basın. Ardından, girdiğiniz ilgili kodla ilişkili bir Roblox Anime Boyutları ödülü alacaksınız.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Roblox Anime Boyut Kodları? Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Rolox Kodları Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Roblox Flood Escape 2 Kodları


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER